Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Novou Laru by zas mohli udělat podle Alison Carroll, která by měla podle mě hrát i ve filmu, pokud by nějaký chtěli udělat.
    • ta rozhodně ne, od pohledu je to béčková ne-li céčková herečka, ať radši zůstane u focení
  • Sakra to vypadá fakt dobře. Legend a Underworld jsem dohrál, docela zábavný hry, ale další TR stejnýho typu bych už nehrál. Tohle mě ale zajímá dost - Lara vypadá fakt dobře (o dost jinak, ale z kdovíjakýho důvodu se mi tady líbí mnohem víc) a gameplay točenej kolem survivalu by mohl bejt hodně zajímavej.
  • Ta se asi jmenuje Lara Croft je to její novej parádní vzhled *1* je to grafickej portrét není to nějaká reálná fotka.
  • By me zajimalo, jestli to neni rovnou i nejaka herecka na tom obrazku, ze by si mohla klidne rovnou strihnout roli v novem filmu TR, pokud bude a Lare by zustala jedna tvar, jak ve hre tak filmu :-)
  • Jak se jmenuje ta ženská, vypadá pěkně. :)
    • Lara Croft :D
  • Můžou, prosím, herní novináři NEpodléhat klišé, které na nás zvrací tiskové zprávy, a nepsat věty typu "XY opravdu chtějí celou sérii ABC restartovat, jak ostatně sami PŘIZNÁVAJÍ"?! Je mi jasné, že těch informací není mnoho, ale vždyť je to tragický klišé, proti kterým by právě novináři měli být resistentní (alespoň +5)... Z obratu "restart série" se mi chce skutečně zvracet.
    • sleepless
      A je to z toho slovniho spojeni, nebo ze zameru, ktery to slovni spojeni oznacuje? Ptam se vazne, protoze zamer tvurcum v teto fazi vyvoje upirat nelze (at uz to je klise, nebo neni - ano slyseli jsme to tisickrat, ale kritizovat muzeme az v recenzi) a slovo "restart" je myslim vyznamove docela pevne ukotveno v zargonu komunity, ktera se hranim zaobira. Je tedy jednodussi nazvat to restartem, nez slozite opisovat tvurci zamer. Diky za pripadnou odpoved :)
      • Díky za rozumnou reakci, já to taky nemyslel nijak plamenně.
        Jen jsem frustrovanej z toho, když i zkušení novináři jdou naproti PR oddělení té či oné značky. Je mi jasný, že pokud to autoři nazvou restartem, pak to novinář v článku musí přežvýkat, ale očekával bych tu alespoň náznak jisté zdrženlivosti, možná skepse, nebo alespoň podoteku, že dokud nám neukážou něco konkrétního, tak si zachováme odstup. Vždyť tohle jsme zvlášť u série Tomb Raider slyšeli TOLIKRÁT!
        Citací podobnýho žvástu novinář tyhle bezobsažný fráze a klišé jen podporuje. Proč se podílet na hype mašině, když od toho je tu PR zvěř. Novináři by měli vždycky pochybovat.
  • jo to si pleteš 1 začínala v jeskyni, ale benátky byly ve dvojce, ale souhlasím s tebou nej.. je určitě TR-4
    • pletes se ty.jednicka zacinala v ledove jeskyni,a dvojka jen v jeskyni.
      • ucho
        dvojka určitě začínala v benátkách... hned dole nepřátelé, pejsci, voda atd...
        • Dvojka začínala u velké čínské zdi, a podle mě byla právě dvojka nejlepší
          • Souhlasim. Pohled kamery na ztroskotanou lod v hlubinach nedokazu dostat z pameti. A to je jenom dobre
        • dvojka začína výsadkom z vrtuľníka na čínsky múr, resp. padneš hneď do jaskyňe, do benátok ideš až potom
          • ucho
            sypu si popel na hlavu. máš pravdu. tak ten první level mi naprosto vypadl. no příští rok si dám repete, tak to projdu pěkně znovu :)
  • hmm, neodehrával se první TR v tom zimním chrámu ze které ho se dostalo do Benátek?
    Krom toho, nejlepší díl byla asi 4 v tom Egyptě, kde Laře je 16, asi nejlepší díl ze všech... ještě jsem ho hrál na PS 1
    • ucho
      já ho hraju teď (poprvé :) ), musel jsem koupit za těch 50,- :)
  • no proč ne
    nějaká survival akce v džungli by nemuse být vubec špatná věc
  • na tom cover vidím skôr leryho crofta :)
    • Náhodů je to sympatická děvčica; víte, někedy možná vyrostete z teho "ideálu" ženskej - čím větší koze, tym lepší baba *5*
      (zrovna táto partia sice vidět néni, ale nevypadá že by zrovna tymto oplývala *4* )
      • Ono je to spise o tom,ze nekteri teenageri dobrovolne vypadaji jako zenske(a jeste si pripadaji tvrde),nez tim,ze by Lara na obrazku vypadala jako kluk
    • jj ja taky :-)
      • Kdyz o tom mluvite tak opravdu trochu vypada jako muzsky hrdina z nejake japonske herni uchylarny. Ale me se libi mnohem vice nez klasicka Lara ala Angelina(ktera podle me ma k hezke zenske hodne daleko) *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit