Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MidnighT91

    Jsem jedinej podle koho ta hra vypadá naprosto otřesně?

    • 0tecFura

      Jestli myslíš z technickyho hlediska, tak to bych řekl byl víceméně problém všech serious samu. I tak si nejspíš v nějaké akci třeba až rok po vydání hru pořídím. Občas neuškodí pouhe bezmyšlenkovite kosení hord nepřátel. Jsem zvědavý jak to dopadne se slibama, že po hráči půjde i několik tisíc monster najednou. 

      • MidnighT91

        Na to množství nepřátel jsem taky zvědavej, předchozí díly až na trojku jsem hrál a dohrál. Trojku jsem nebyl schopnej dohrát ani do půlky, přišlo mi to jako totální odpad a tohle mi přijde vypadá snad ještě hůř.

        • Horst_Fuchs

          Tohle se dost probíralo na oficiálním fóru. Podle toho co psal někdo z  vývojářů se má věc ve skutečnosti tak, že jejich engine má umožňovat zobrazit až několik tisíc enemáků a ve hře jich prý opravdu bude o něco víc, ale rozhodně ne tolik. Osmijádro by prý mělo bohatě stačit.

          Nároků na CPU se i tak trochu obávám, už osmým rokem funguju na Corei5 3570k a až na naprostý výjímky to stačí na cokoliv, brzdilo to snad jen v assassins creed unity, ale s příchodem nových konzolí se to asi změní...

          každopádně nároky jsou poměrně vysoký na o jak hra vypadá:

            MINIMÁLNÍ:
            • Vyžaduje 64bitový procesor a operační systém
            • OS: Windows 10 64-bit
            • Procesor: 4-core CPU @ 2.5 GHz
            • Paměť: 8 GB RAM
            • Grafická karta: nVidia GeForce 780/970/1050 or AMD Radeon 7950/280/470 (3 GB VRAM)
            • DirectX: Verze 11
            • Pevný disk: 42 GB volného místa
            • Dodatečné poznámky: Requirements are based on 720p rendering resolution at 30 FPS
            DOPORUČENÉ:
            • Vyžaduje 64bitový procesor a operační systém
            • OS: Windows 10 64-bit (1909)
            • Procesor: 8-core CPU @ 3.3 GHz
            • Paměť: 16 GB RAM
            • Grafická karta: nVidia GeForce 1080/2060 or AMD Radeon Vega64/5700 (8 GB VRAM)
            • DirectX: Verze 11
            • Pevný disk: 42 GB volného místa
          • 0tecFura

            Aha. Ale zase i když jich pak reálně budou nabihat stovky na tebe. Pořád to bude slušná horda. Celkem jsem zvedavej na to. 

            Stejně se k tomu dostanu až bůh ví kdy. Teď vyjde ta Mafia, potom cyberpunk. Letos hádám určitě ne. 🙂

    • MrDonut

      taky to na me pusobi celkem odflaknute

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit