Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tanatonaut

    Ban konečně vypršel: Pamatuji, že kdysi se tu mazalo za nadávky na členy redakce a odstraňovaly se dlouhé segmenty hádek mezi zdejšímy trolly. Což bylo naopak milé a potřebné.  Dnes se člověk zmíní o mazání a je smazán. Divné.

    Ani nevím, jestli to má na starosti nějaký skřítek z Tiscali nebo víkendovou pohotovost drží člen redakce. Ani to neřeknou. Už se těším na další anketu, kde vyjde že 90% lidí nechce psát komentáře a následné povzdechy, že to je určitě leností a novou generací..........

    Rasismus ? ok. Ban. Ale dostávat je za humor a jiný názor ? To nepamatuji.

  • Inquisitor

    To nebyl Rytmus?

  • cibrut

    Trailer nevypadá zle, ale ruku na srdce - trailer velmi často dělají lidi zcela mimo hlavní produkci, dost často se na trailery najímají i třetí strany, studia, co s filmem či seriálem nemají jinak vůbec nic společného. Jakožto nefanoušek knižního Zaklínače jsem první sérii naprosto nepobral, vydržel jsem snad jen pár epizod (a to jsem si už 2x užil W3 i s oběma příběhovými DLC a k tomu rovněž 2x W2). Trailer na novou sérii vypadá, že seriál už nebude působit tak amatérsky, ať už hereckými výkony, příběhem, střihem či kulisami a vizuály obecně. Na druhou stranu už jsem viděl tolik trailerů, kdy pak film samotný stál za prd, že se tímhle nenechám unést a počkám si na vydání na Netflixu a zkusím na Zaklínače kouknout aspoň od druhé série, protože první nebyla opravdu koukatelná ani jako generická fantasy :/

  • MARTASLJ19

    Tá hudba to je total nechutné, ale Betka je fanboj Witchera takže aj keby tam je Rytmus tak je to super.

  • uher

    Já se jednou zeptal přímo redakce proč mažou i ty naprosto nezávadné posty a dostal jsem za to 30 dní šprajc.

    Jako musím uznat, že takové peklo jsem tu dřív nezažil...

  • KrPa

    kdyby ten tmavý, ale i sikme oci, to si tedy nemohli vybrat jednu "rasu", ktera je ztvarni?

  • Derp_1337

    Několik desítek příspěvků se smazalo. Ti redakční cenzoři musí mít velké příplatky za přesčasy, když tady lozí i v sobotu či neděli a mažou debaty mezi fanoušky, co se dohadují, jestli něco bylo lepší v knižní předloze.


    Je to prostě divný trend u redakce. Když se objeví článek, že nový trailer vypadá dobře, tak se bude mazat všechno, co se nevěnuje traileru.

  • Bulvární titulek a pořád stejná bída. Proč se to vlastně jmenuje "Witcher"? Změnit pár jmen, udělat pár drobných úprav a nikdo si nemůže stěžovat. Až na Andzeje, teda pokud by se v té hrůze poznal.

  • dworkin

    Ale jo, nadšenej z toho nebudu, tu atmosféru knížek v tom necítím, ale bude to pěkně udělaný a některý scény si budu pouštět několikrát.

    Příjemná vánoční oddychovka.

    Ovšem nad elfy tmavé pleti jsem obočí zvednul. Tady myslím někdo nepochopil, že rasová nadřazenost elfů je jejich základní charakteristikou.


  • Rovnou to můžou pojmenovat Witcher: Straight Outta Rivia

  • Nenneke tam prý bude a tuším, že tohle je opravdu ona (samozřejmě velmi slovanská). Z šeptandy jsem nicméně slyšel, že by tam měla být ještě jedna významná stařena (čili možný spoiler), která má být jakousi ženskou verzi Gaunter O'Dimma - čili jestli to ještě není ona. Už nevím, kdo kterou hraje. 

  • J.V.Stalin

    Co? Zase se mazalo?

  • Sallvator

    Top trailer i ta hudba je super je to zajimavej kontrast s tou moderni a cool hudbou v samotnem serialu pochopitelne nebude ale do te ukazky pekne pasuje. Po famozni prvni serii se na tohle dost tesim

  • Derp_1337

    Očividně nějaký markeťák vytasil, že současní teenageři považují rap za děsně cool.

  • Ne nevypadá fantasticky. A ten rap do toho vybral kdo, proboha?

  • KrPa

    zatim jsem za 15 let pusobnosti na games dostal 2 banany behem poslednich 2 let za komentare u zaklinace 🙂

    ta emericka verze je porad srovnatelna s polskou, coz je fakt smutne

  • Tanatonaut

    Ví se, kdo je ta stařena nespecifikovaného původu v 1:57 ? Prosím ať je to Neneke 😂  (Disclaimer : jsem extrémně positivní vůči jakýmkoliv změnám. Přísahám. Slibuji )

  • Mě přišlo že se koukám na trailer na random akční fantasy. Očekávání jsou ale po první serii na nule, takže můžou jen překvapit.

    Btw, těch 10-15 vteřin rapu mi přijde naprosto nepodstatných. Do zbytku hudebního doprovodu to celkem sedí.

  • Tanatonaut

    Tak rovnou diskuzi zakažte, když nestojíte o žádné komentáře omg

  • Carnage666

    Až na tu hudbu no.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit