Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • stejne moc nerozumim tomu, ze nekdo porad fnuka o nevyvazenosti bitvy na hoth, nejsem zadnej zarytej fanda sw, ale stejne vim, ze rebelove se tam akorat schovavali jak krysy v kanale a jakmile je tam objevili, tak je vader vykouril jak vcely, sotva stihali utikat *1*
  • Pamatuji jak jsem šel po revoluci, tehdy jako 14 letý, do kina na Star Wars. Miloval jsem moderní letadla a přiznám se, že SW byla taková bomba, že po zhlédnutí Episode IV A New Hope jsem poprvé a naposled šel do kina 2x za 2 dny. Samozřejmě na SW! Taková to byla bomba, doslova zjevení z čirého nebe, kina byla plná...
    Tehdy jsem aktivně lepil moderní letadla od Revellu a po zhlédnutí SW si je zamiloval. A byla to láska na první pohled. Dodnes nedám dopustit na první 3 filmy. A tehdy jsem si koupil X-Wing, Tie-Fighter od Revellu a těšil se, že jednou si našetřím na dioráma Hothu no a dnes cca 24 let po uvedení v československých kinech tu máme SW hru, která mi umožňuje zahrát si bitvu na planetě Hothu. Co si více můžeme přát?! Místo aby všichni jásali, že konečně někdo udělal visuál, atmosféru jako v kině, tady vidím jen nenávistné reakce na DICE. Když se Vám hra nelíbí, nehrajte ji, já do ni ale určitě půjdu a kašlu na to jestli je hra za Rebely nebo Impérium vyvážená, DICE to doladí. I přesto, že jsem byl skeptický a srovnával jsem s BF3/4, nemohu se ubránit dojmu, že hra je v jádru dobrá a konečně je to změna. A co víc je to SW. Já osobně jsem si bitvu na Hothu užil i za rebely.

    Ruku na srdce, čekal snad někdo že hry od DICE budou mít příběh? Těžko.
    • Revell, tak tohle slovo jsem neslyšel už hodně dlouho... a přitom v určité době (asi nějak jako u tebe), to byla jedna z hlavních věcí v mém životě.
    • taky si pamatuju, jak jsem šel jako dítě po revoluci na první Star Wars do kina, celou dobu se mi chtělo hrozně cůrat, furt sem to držel, ale ke konci to už fakt nešlo tak jsem musel odběhnout.. a bylo to zrovna na scénu, kdy útočili na Hvězdu Smrti *1*
    • Tak to si teda piš, že tenhle shnilej bazmek hrát nebudu. Je to urážka všech Star Wars filmů...
      • Paulcz
        Mě to přijde stejně naivní jako ty filmy, snad jen turecká předělávka má správný koule :)
  • kennyB
    Docela se na hru těším. Beta byla dobrá jak po herní, grafické i té zvukové stránce.
  • Chidlink
    Hnedka jak jsem viděl betu, bylo mě jasný že tahle hra by mě vůbec nebavila. Jediný co je na týhle hře dobrý je námět hvězdných válek, který ta hra totálně znásilnila. Promiňte, musím se jít vyzvracet.
    • To jako vážně? Celou dobu jste věděli o čem Battlefront je když je pořád o tom stejným a teď je to strašný překvapení? Spíš já bych http://diskuse.tiscali.cz/captcha?key=19997973zvracel z tebe ty chytráku. *1* Nic ve zlém.
  • Mozem sa spytat? Bude am nejaky mod ako je Conquest mod v BF? Budu tam normalne zaparkovane vozidla, ale mi hra bude urcovat kedy mozem kedy nemozem vstupit do vozidla v podobe powerupov? Hra je to pekna, ale prepracovanostou pod BF4kou. Taka normalna cena by bola 30-40eur za plnu hru, ale ked plna hra stoji 90 eur, tak je to uz trochu na mozog.
    • species
      ne, vozidla jsou ted bohuzel "power upy" ... seberes svitici neco na mape a kdyz to pouzijes objevis se v X-wingu.
      Pro me to ABSOLUTNE zabiji immersion, a to ta hra ma jinak skvelou grafiku i ozvuceni
      • Hlavne to zabiji suliny, kteri jen kempi tanky/stihacky, protoze se boji o skore jako pesaci.
        • species
          sak tohle jde hrat taky stylem ze ses furt ve vozidle, ty power upy jsou porad na stejny miste.
          • No nektery ty power upy jsou na uplne debilnich mistech takze se pro ne casto jde docela tezko dostat a nebo u nich dokonce kempit.
          • Rozhodne se ty power-upy tady nedaji kempit vsechny a po smrti se k nim za 10 sekund vratit.
  • John Williams je John Williams! Paráda.
  • Muzete si tu brecet jak chcete, ze je to jen preskinovany bf, ale hratelnost to ma skvelou a to je jediny, na cem zalezi, takze kdo chce hrat, koupi a kdo nema penize, buli.
    • hratelnost to má stejnou, jako Doom z roku 93, běháš a kosíš všechny okolo
      • He7he
        Opravdu? V multiplayerové střílečce běháš a kosíš všechny okolo?
        • ano, v té hře nebude nic, co bychom už 100x nehráli jinde, ale dobrá reklama to jistí
          • He7he
            Ano, v této hře se bude střílet a běhat. Je to vskutku šokující zjištění.
            • ano, pochopil jsi to dokonce i ty, ještě si to tak dvakrát, tříkrát zopakuj, ať to vstřebáš *3*
            • Janek zrejme objevil zakony obchodu a musel se se svym zjistenim tady se vsema podelit.
  • Fakt to nekdo budete hrat??? To snad ne!
    • Proč ne? Když lidi mohou chtít hrát izometrický RPG, RTS, MOBY, roguelike hry apod., nechápu, proč by nemohli hrát i Battlefront...
      • Zrzzek
        To víš, je to tupá hra bez duše. Dřív bejvávaly hry o hratelnosti a né o grafice. Káčátka byla žlutější, nebe modřejší a tráva zelenější... A přece nemůžeš hrát hru, kterou vydalo EA, je to proti hráčské morálce... (ironie)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit