Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MishKonn

    Ač uz ted zacinam pripoustet, ze Respawn by snad mohli udelat fajn soulsovku, porad tam nevidím ty star wars.

    Hlavni Mr. Bland Uninteresting by stejne dobre mohl drimat meč, kopí, tyč nebo dildo, poněvadž nic dalsiho nenapovida tomu, ze jsme ve SW. A kristepane, ja chapu ze je padawan ale i tu vec drží jako dildo. 

    Za me stale vse míří k #justanothereafail.

  • cece i ve Skyrimu jsem dokazal vymodelovat lepsi ksycht

  • Ilusiveman

    Aby bylo jasno, EA nesnáším každou spermii ve svých testiklech, ale Yeees, gimme!


  • Inquisitor

    Proto jsem napsal zatím. Je normální, že mi někdo je sympatický a někdo ne aniž bych ho znal. Později si můžu názor opravit. A především se to týká hlavního hrdiny, o rasismus opravdu nejde.

  • lito

    hele aji jo. Combat ala Sekiro je vítaný,  hra vypadá pěkně. Za mě jo.

  • Kompost

    nijak mi opticky neprekaza ani mi neucaroval, vacsinu casu mu ajtak budeme zirat na chrbat. a jeho pohlavie je mi uprimne u zadele.

  • a co hovoris na hlavneho hrdinu, hrdinku? alebo co to je, neviem urcit presne pohlavie

  • Kompost

    jasne, lebo dolezite veci robia iba krasny ludia podla subjektivneho priania kazdeho jedinca. ked som si rano pozrel ten railer normalne som si vravel "haty na cernosku sa spustia o 3,2,1..."

  • Carnage666

    Ta černoška vypadá jak zombie Michael z Thrilleru 😀

  • ty vykulene oci bych vypalil svetelnym mecem pri prvni prilezitosti

  • Inquisitor

    Ty hlavní postavy mi zatim přijdou dost nesympatický.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit