Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pete.palis
    na tohle se hodně těšim...už když jsem to viděl na x-ku, jsem snil o pc verzi *14*
  • zelda_28
    Verim ze je to super hra. Vyhodil jsem za ni 12€ a jeste jsem neuhral ani minutu. A proc??? Protoze nejaky chytrak zapomnel, ze to budou hrat lidi i mimo USA a maji tam bug, ktery zamezuje spusteni hry kvuli unicode kodovani. Takze 2 dny cekam a rikam si kdy si konecne zahraju.
    *10* *10*
    • Oni jsou ty vývojáři ze Španělska, ale o to víc nechápu, že nepočítali s jiným kódováním. Taky čekám...
  • STEAM verze zatím nefunguje (muselo by se přenastavit non-unicode kódování v ovládacích panelech a to kvůli jedné hře dělat nebudu). Autoři pracují na patchi.
  • Keyz
    Graficky to vypadá skvěle.Škoda,že dle recenze tam nejsou možnosti volby atd.Kdyby bylo delší tak by mně to nevadilo.
    Sice to stojí málo,ale Grimrock stál ještě méně a byl delší a dokonce má editor :)

    - Zajímavé,že nějaký borec to hrál a napsalo se mu,že hlavní hrdina neumí plavat aby se vyhnul hluboké vodě *15*
  • Hra je to celkem dobrá, dohrál jsem ji na XBOXu360, ale dojem mi hodně zkazil závěr, kterej je neuvěřitelně odfláknutej a díky tomu se v něm objevují až komické situace, při kterých jsem se neubránil smíchu *7*
  • Srad na všedky ti kall of tuty a batlfild. Tohle je kůl protoze je to indí hra.
    • MidnighT91
      Nehápu tu potřebu lidí ze sebe dobrovolně dělat kr*téna...
  • Opravdu vynikajici hra a za koupi stoji.Znam z xboxu.
    Hru jsem dohral s peknym pocitem a cela se mi libila nejen grafikou ale celkovym pojetim.
    Klidne bych dal za dalsi varku lokaci par korun.Treba pribeh nekoho jineho.
    Tak se nabizi otazka zna nekdo nejakou podobnou hru? nemyslim tim Limbo.
    Poradte.Rad bych vyskousel neco podobneho *4*
    • braid?
  • Mato1987
    je to síce len 10 euro, ale 10 euro za 2 hodinovú kapmaň je vela...
    • Ano, je to hodně. 2,5€ je tak max. co by to zasloužilo.

      Ale lidi to nakoupí, protože je to indie, má to minimální gameplay, ale extra hlubokou myšlenku, která už byla v milionu her.
      • ucho
        lidé to nakoupí řekl bych kvůli zážitku z hraní. nevybavuji si žádnou jinou plošinovku takhle zajímavě zpracovanou a s touhle tématikou... žádnou...
        • LIMBO

          To je ta stejná hra, ale ještě víc bez barev a bez zombie.

          Jo BTW, jsou tam zombie... kde jsou zástupy drsňáků, co si na ten fakt stěžují?
          • ucho
            LIMBO je úplně jiná hra. nejsou tam zombíci, nestřílí se tam, má to jiný koncept, jiný grafický styl. to že je to svým způsobem plošinovka z toho ještě nedělá stejné hry. stejně jako není strategie jako strategie, stejně jako není FPS jako FPS. máš celkem zjednodušený pohled na hry, ale neberu ti ho :)
          • Edit: Abych byl fér, tak je třeba říct, že LIMBO je ještě míň hra než toto. Takže ne "ta stejná".
    • Věř, že tohle si neprojdeš jen jednou. XBLA verzi jsou dohrál 2x a na PC také kupuju.
    • cena je relativní, pro někoho to hodně není... o vánocích bude hra ale patrně ve slevě tak jako tak...
  • Vypada to pekne, a je dobre, ze to vyslo i na PC. Ne vsichni totiz mame Xšrot360. Navic, FAIRLIGHT to ma tedka se super slevou, takze to mam za chvili v PC. *14*
    • Nejsi vtipny, jsi ubohy!
    • kdokoliv = troll.diskuzni
      • Tak to ani kurva! nahodou.
    • jojo presne tak prevíte! "pip.. coto? flt deadlight dl complete.. mejte se du hrat. Bez viny hod kamenem
      • jo jen me minuskujte, chtel jsem tim rict ze bych chtel videt jestli kazdy kdo tu vzdy tak horlive hani jakoukoliv zminku o warezu ma warezuprostý comp *3*
        • Drž už hubu, warezovska spino.
          • Ty jsi ubohy *7*
    • Jsi fakt velkej chlapák! Umíš z internetu stáhnout hru, kterou někdo jiný cracknul. S takovou podporou vývojářů určitě vyjde další XBLA titul pro PC. Všichni ti tady kolektivně děkujeme, ty mamrde.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit