Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Těším se - opravdu hodně!! Zombie her s pořádně hororovou atmosférou v posledních letech ubylo a nahradili je střílečky (bohužel např. Resident Evil), což také jde hrát, ale není to ono. Soudě ovšem - dle trailerů - kluci (a určitě i nějaká ta holka) z Techlandu si umí dramatičnost a děs vytlačit i ze slunečných pláží a luxusních hotelů. Držím palce.
  • Snad budes mit pravdu. Vazne bych si to rad jeste zahral bez nutnosti menit "streva"
  • Techland používa vlastný CHROME engine, ktorý je na HW dosť nenáročný aj pri veĺmi peknej grafike, takže o nároky by som sa veľmi nebál (viď Call of Juarez 2 alebo Sniper: Ghost Warrior)
  • vykolejené džípy :D levis zabil
  • Hmm... mohla by to být zajímavá hra... doufám, že to Techland nějakým způsobem nepodělá. Ale oni hry celkem umí a jejich engine také vypadá k světu. Nezbývá než čekat, držet palce a těšit se *3*
  • Jsem zvedavej na naroky a jak dopadne optimalizace, docela se toho bojim.
  • jenom aby ty trajlery nebyly taky to jediny, mam obavy ze z toho nakonec vyleze naprosto primitivni rubacka jako Dead rising...
  • pokud to nebude jenom obycejna strilecka typu L4D tak se mame na co tesit hlavne ty trailery jsou tak dobre ze bych bral i takovy film ve 3D
  • hry se zombiekama mě nikdy moc nebrali.. ale tuhle hru si asi koupím... pokud bude hra alespon z poloviny dobrá jako trailery, tak se máme na co těšit!
  • Cajk
    Sorry ale jestli někdo umí dělat trailery, tak tihle borci!!
  • Ja se tesim na kazdou zombie akci (at uz hra nebo film). Bohuzel vetsina se moc nepovede.
    Dead Island ale vypada nadejne! Fajn by byla i kooperativni hra.
  • smejki
    O_o

    EDIT - ah, už to vidím, ten list by ho takhle neunes. i tak je mi to buřt *4*
  • proc jim to tak dlouho trva vydat tuto hru, uz se tesim.
  • Všechny zombie nosí bikiny *1*
  • Huaaa z toho vaseho tiscali prehravace a jeho video not found mi fakt asi brzo naskacou pupinky ale hlavne se na to video musim stejne podivat na youtube...
  • Proč? Vždyť je to tak originální
  • fallout
    na tuhle zombie akci se fakt těším...
  • Pete.palis
    Thumbs Up za hudbu !*3*
  • no to stym viselcom na palmovom liste sa moc nepodarilo :)
  • co to je, vykolejený džíp? :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit