Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V DA:I me MP nejak nechytnul, ale v ME3 jsem se na silver a gold neco nahral. Na Platinum uz bylo potreba mit sehnarou partu vybaveni.
  • Hru jsem dohrál, zkusil se podívat na MP, uviděl jsem mikrotransakce a okamžitě vypnul. Nechtěl jsem si kazit dojem z celkem povedené hry pohledem na (pravděpodobně) p2w multiplayer.
    • Tak v čem se mnou nesouhlasíte, že se tam nedají dokupovat nějaké balíčky za skutečné peníze -> mikrotransakce.
      • to sice asi jo, ale nejakej p2w bych v tom fakt nehledal.. taky tam muzes utratit majlant a "vyhrat" samy harampadi a zbytecky lektvary.. cistokrevnej zajic v pytli...
  • Však to byl offline multiplayer. Největší zklamání za 10 let tenhle paskvil.
    • Offline multiplayer? Stačilo mít internet jen při zapínání hry, pak si se mohl klidně odpojit (vyzkoušeno, skrz to, že mi několikrát padlo připojení).
      • Ten singl byl vlastně offline mmo. Po Origins byla DA Značka s velkým Z. Po dvojce a inquisitionu totální odpad, který nebyl ani průměr.
  • ja som prestal hrat multak, potom, co po dvoch mesiacoch od releasu nedokazali opravit problemy s konektivitou.
  • multak u podobnejch her je naprosta zbytecnost, vetsina lidi ho stejne nikdy nepusti...
    • Mno nebyla by, já čekal jak v ME3 tak v DAI co-op, ve stylu singleplayerový kampaně, ale bohužel se tak nestalo, prej je nutností hrát vždy za hlavního hrdinu. Jak ja bých si zahral za nějakou vedlejší, která chodí v partě a baví se s hlavní postavou (kamošem) a řešíme věci a rozhodujeme, co dál spolu.

      Jedna z věcí, která měla podobný nádech, který hledám byl v Divinity Original Sin a nebo by mohl být ve Sword Coast Legends, bohužel tam to nebude takové jako v DAI nebo ME3.
    • Já zase hraju jen ten mulťák.
    • Vojta_Ilavsky
      ME3 MP hraju doteď.
      • Ten mulťák nebyl špatnej, rozhodně mě sedl víc než ten v DAI. Ale opět stejná věc, jež jsem napsal níže. Chtěl bych normální coop s příběhem, ne žádné "areny".
      • Tam byl multiplayer? *8*
        • Vojta_Ilavsky
          Dokonce vynikající.
          • A troll se sviji ve smrtelne agonii :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit