Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jestli muj komentar byl spatnej tak tedka ses taky pekne ukazal. Chudacku :D
  • A proc to pises pode me? Co ja s tim?
    A vubec uz tu nereste TESO. Je to clanek o GW2
  • Komu se nelíbí ESO = troll ? To je mi logika
  • Pardon. Jen mě dost naštvalo jak to tady na games.cz ESO hnedka odsoudila velká skupina lidí. Ale co jiné jsem měl čekat od trollboxu že...
  • Podle vas je taky ESO hater kazdy,kdo si dovoli neco kritizovat.
    A podobne dovetky "napalte mi aspon -10" .... stoji to vubec za komentar?
  • Já třeba nemám důvody plivat po jiných hrách jen proto, že jsou stejného žánru. Já GW hrál rok a půl. Teď je na řadě TESO. Pokud má někdo pocit, že plivnutím po jiné skupině se jeho hře bude neskutečně dařit, tak ať si plive :D
  • Nesmrtelne WoW? Jestli je nejaka MMORPG hra nesmrtelna,pak je to staricka Ultima Online,kterou lide stale hraji a na oficialnich serverech se tusim stale plati mesicni poplatky. A to vysla nekdy v roce 1998!!!
    Edit: ted jsem se dival do e-store a bohuzel ani UO se nevyhnuly mikrotransakce. Ale poplatky skutecne stale ma.
  • Lidi si nemaji problem za kvalitni MMORPG platit. Jestli TESO bude patrit do kategorie ''kvalitni'', to ukaze az cas.
  • Vypis mi prosim ty revolucni veci (neni to hate,vazne me to zajima,protoze hru jsem nehral)
    A neplette si porad MMO a MMORPG. MMO muze byt treba shooter ala Defiance nebo Planetside 2. Nebo Settlers Online *2*
  • GW2 není spatna hra, spousta věci v ni revolucni na zanr mmo je, coz je ovšem problém pro hrace kteří jsou leta zvykli na klasiku. Nejvetsi problém bych asi videl ve vybaveni po levelu 80, je prakticke všechno stejne, jen ma jiny design. jinak ten svet, dungeony, ruzne eventy nejsou spatne..jen to musí sednout..
  • Mel jsem moznost hrat Final Fantasy AR a to radeji budu koukat na vypnutej monitor. Co tohle je za hru. Boha...
  • Vakek
    Přesně tak. Myslím, že měsíční poplatky u MMO jsou dnes už přežitek pokud nepočítám nesmrtelné wowko.
    TES online jsem tento víkend vyzkoušel v rámci pozvánky do bety, ale nijak zvlášť mě to neuchvátilo a myslím, že nejsem jediný.
  • Jen tak ze zvědavosti: Proč se stále tolik soustřeďujete na GW2 (a jeho vyloženě trapný living story), které prostě vyfailovalo a naprosto ignorujete jiné (lepší) MMOčka jako Final Fantasy XIV AR ? (2.2 klepe na dveře)
  • zapojkabel
    Tahle hra mě neskutečně zklamala..ikdyž jak se to veme.
    Když jsem se do ní pustil, tak mě neskutečně pohltila což ovšem opadlo dosáhnutým max levelu a nezachránila to ani další postava a bohužel nemám žádný důvod se do světa Týrie vracet *13*
  • stale lepsie ako mesacne platene elde scrolls online
  • Ha ha tenhle komentář mě jednozačně potěšil. Osobně to beru jako malou pomstu ESO hate skupině.

    Tak šup napalte mi tam aspon -10.
  • moje nadšení z této hry taky ukončil jeden beta víkend. Ale je to skoro zadarmo a podle slibů autorů revoluční mmorpg takže určitě dobrá hra. Chudák jednička, tohle si nezasloužila. *11* *11* *11*
  • Sakra, pokaždé, když vidím něco ohledně GW2, nemůžu si pomoct a okamžitě se naštvu na Arenanet, za to, že to tak podělali a pak jsem smutnej, protože jsem sena tu hru mrtěmoc dlouho těšil a doufal, že to bude konečně "TO". :(
  • PravyMonty
    A určitě to bude stejně propracované, zajímavé a napínavé jako zbytek příběhu, takže pokud vám je dvanáct a jste po lobotomii, tak vám tuto hru vřele doporučuji!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit