Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "akceleraci se tak pohled malinko oddálí, jak je virtuální pilot virtuální odstředivou silou"

    Loukota, tys nemel s fyziky ani za tri vid?
    To ze na noviky.cz pisi lide s inteligenci rýžového nakypu mne uz neprekvapuje, ale i tady?
  • Nejak jsem nepobral tu "absurdni" cast. Co ze na tom ma byt jako absurdniho?
  • Vobec mi to nepride ako absurdna pozornost, akurat je to uz nezvyk ked niekto pre zmenu aj rozmysla a nerobi to len tak pre cool efekt.
  • Jack1947
    Jen aby nevsadily vsechny karty do kokpitu, nic proti ale utrpela by celkem dost cela hra. Kokpity jsou urcite velmi dulezita soucast kazde kosmicke lode to jo. Jen se to s nimi nemsi moc prehanet. *4*
    • C-BEAM
      prosím ťa už si nechaj tie keci ... Nech kokpity vymakajú najlepšie ako vedia, zatial im to ide skvele.
      • Jack1947
        Jak uz ? Vzdyt , jsem jeste ani nezacal pomalu.
  • Čo môže ta piplačka znamenať ?? To je predsa jasné .... Oculus Rift --- YEAH!
    • Uz vidim ako nevidim missile do xichtu pretoze ocumujem budiky.
  • když tohle vidi tvurci X Rebirth musej si rvat vlasy na hlave..

    PS: uz aby to Braben dodelal a vyslo to:)
    • No horsi nez Rebirth to urcite nebude, to ani nejde.
      Hlavne Rebirth mel byt puvodne konzolovka. A ja si furt rikal proc je to tak silene barevne.
  • hru jsem teď zaregistroval tak nějak poprvé, ale musím říct, že vypadá zatraceně hezky.. jestli to spolu se Star Citizen dopadne dobře, začnu se vážně bát o svoje zdraví, opakovaný odpírání spánku prý škodí *1*
    • walltar
      Toho bych se až tak nebál ... Elite vyjde přibližně rok před SC, takže já třeba budu hrát rok Elite a potom přejdu na SC. *1*
      • a kdy ma vyjit sc a kdy tohle? s tema penezma co maji jsem cekal ze je to za dverma
        • walltar
          Tohle myslím v březnu ... v lednu je první beta.

          SC někdy na začátku 2015 s tím, že ke konci tohoto roku budem mít přístup do alpha a beta verzí plné hry a SQ-42. Do té doby budou moduly.
      • a to mě má povzbudit? *1* o to víc času nad tím strávím, než kdybych hrál obě hry najednou *1* dovedu si představit situaci, kdybych tohle hrál na Oculus Rift, probudit se ráno v kokpitu, vystoupit a jít do práce *1*
  • Lawliet
    Vypadá to moc dobře. S pořádnou omáčkou okolo, jako jsou další prvky a krutej příběh bych se klidně mohl zamilovat.
    • S nejakym super pribehem bych moc nepocital, Elite pribeh nikdy zadnej nemela:) Ale urcite v duchu dnesni doby tam asi nejaka pribehova omacka bude.
      • Mno dle meho, by tam ten pribeh nemusel byt, osobne jsem na ELITE mel rad uz v te dobe to, ze clovek si postupne vylepsoval svoji kocabku, prozkoumaval systemy, hral si na obchodnika, pirata nebo lovil odmeny. A to vse jako napln bohate stacilo... Staci svet, dobra ekonomika a lidi se postaraji o zbytek :)
      • Lawliet
        Pokud to tak bude, bude to škoda. Role play z prostředí kokpitů lodí bych si klidně střihnul. :)
      • s.hih
        Elite ne, ale Frontier: First Encounters už něco málo měl. Mohl tam člověk číst noviny a zasahovat do děje kolem.
  • walltar
    Spolu se Star Citizenem je tohle pro mě nejočekávanější hra na příští rok. Konečně si zase zahrajem vesmírné simulátory.
    • Já se těším i na budouci patch Rebirth:) Podle mě to bude nakonec dobrá hra. Ale Elite a Star Citizen vedou, návrat ke kořenům vesmírných simulátorů a zároveň jejich posunutí mnohem dále.
    • cítím se stejně *4*
      • C-BEAM
        u mňa ešte IL2 : BoS keď si budem chcieť oddýchnuť od vesmíru a scifi. Bude sa to tak fajn kombinovať.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit