Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Nemám rád změny + je že to ukazuje hry co jste nedávno hráli mínus je to barevné cosi..to se hodí spíše na konzole nebo tablet na pc tyhle obdelníky nemaj co dělat 😐

  • Vypadá to dobře, ale chtělo by to přizpůsobovat jednotlivé stránky her, protože třeba u Civilizace je workshop v malém obdélníku vpravo s nabídkou jednoho modu hrozně málo a nabídka community contentu přes zbytek obrazovky mě moc nezajímá (zvlášť když polovina je rusky/sypaným čajem)

  • Bolo to tam sortovanie podla poslednej aktivity. Co je aj tu ale zatial nefunguje v danej skupine ale vsetky skupiny vlozi do jednej. Co mi nevyhovuje pretoze sa mi tam miesaju aj z linuxu hry ktore mam v inej skupine. Zatial som to vyriesil skrytim hier v ostatnych skupinach okrem tej ktora ma zaujima. Je to nemotorne zatial ale dufam ze to vylepsia. 

  • solomon.short

    Nevite jak zobrazit pouze svoje hry a ne ty co jsou nasdilene pres family share? Diky

  • walltar

    Bál jsem se co to bude, ale je to naštěstí skoro to samý... seznam na jednom boku a detaily uprostřed.

  • Bylo, pod zalozkou recent, akorat ted si muzes vybrat, jestli tam budes mit jen nainstalovane hry

  • Minimálně šlo filtrovat pouze nainstalované

  • Marines
    Já pouze konstatuji, že nový dlaždicový design má svůj přínos a dělá pořádek v knihovně, když už je na účtu více her a velice oceňuji filtrování her podle zadání, ale nejvíce se mi líbí okamžitá možná aktualizace her a upozornění na případné vydání nových DLCček....
  • libi se mi to ocenuji filtrovat podle posledni aktivity to se hodi kdyz mate 350 her v knihovne ... ani nevim jestli to tam driv bylo xD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit