Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no je sice pravda ze momentlane ( a posledne dlhe roky) bezim na GPU od nvidie, ale po novom co som presiel na AMD CPU mi nejaky SW od nich na zakladku/MB prisiel vhod. Aspon zatial to tak vyzera (3x tuk na drevo)ze vdaka tomu SW mi vyriesilo najeke problemy ked po spusteni bars akej hry (nove/stare-jedno) mi shutdownoval cely komp. (podotykam ze teploty ci uz CPU alebo GPU boli v normale, CPU nejak do 75-80 stupnov napr.)

    Po vyrieseni som dal Shadow of the Tomb Raider na ULTRA MAX so 144 FPS a par hodin to hral a bez problemov. (akurat ze sa dost  roztocili vetraciky na RTX 4070ke a to pre 2560x1440p/2K)

  • Naprosto zbytečný balast tohle všechno. Bohužel dnes už cpou tunu sw i k pitomé klávesnici, jen to zasírá co může a způsobuje problémy.

    • Bože, to je blábol...

    • Lukyz

      Až na to, že tě to nikdo nenutí instalovat. Drivery si můžeš stáhnout klasicky z webu, SW ke klávesnici je tak akorát kvůli RGB, takže pokud to nechceš, tak to prostě neinstaluj. Ju? ♥️

      • To je mi jasné, neboj, ale ten balast .. ono to není až tak pravda co píšeš, podívej se na Razor a další, tam se bez balastu, který ti dokáže nadělat takových problémů, kolikrát ani nehneš. Měl jsem teď doma 3 různé klávesnice a ICUE od Corsairu je totální šílenost.. ne kvůli podsvícení, na to jim se*u, to si přepnu hardwarově, ale kvůli programovatelným klávesám to potřebuješ, takže si nase*eš do pc skoro půl gb nesmyslu vč. sw na monitorování, co mi rozhodil hw monitor a další věci, ještě jsem to pak ručně domázával z registru, humus. A to si vem, že když jsem to odinstaloval, tak HwM pořád nešel, až když jsem fyzicky odpojil klávesnici :D a najednou vše zase fungovalo (stejně jsem ji vracel). Když jsem pak ze zvědavosti hledal nejen na redditu a dalších forech, tak jsem jen hleděl, jak to dokáže najebat pc.

        Ale nejde jen o tohle, obecně se řídím tím, čím míň sra*ek a procesů v pc, tím líp. Ještě teď mě se*e, že jsem si tam ten bordel zkoušel ze zvědavosti instalovat, to samo Engenuity apod.

        Stejně jsem nakonec zůstal u svého letitého Sidewinderu X4, protože dnes najít normální klávesnici, to je něco..

  • jindra.veliky

    paráda, přesně proto si vždy rád připlatím pár tisíc za nvidii

    • unicz

      Ovladače v moderním UI má AMD roky, bez příplatku 😉

      • Derp_1337

        Věřím, že Jindra to myslel sarkasticky. 😉

      • Ovladace a amd bych vubec nezminoval, vetsi katastrofu gpu svet nepamatuje.

        • A někdo tady zase píše obvyklou kravinu, co už roky neplatí a žije v minulosti...

          • V minulosti? :D Teď je to snad ještě horší, než bývalo. Už i ten narušenec Stratos koupil nVidii do svého pc :D

        • skaven

          tak vies, normalni ludia si zahraju hry, zapnu v driveroch to co potrebuju...a keketi riesia katastrofy v driveroch grafickych kariet😇

          • unicz

            Jistě, ale doby ATI jsou již opravdu za námi.

            Mmch. poslední katastrofa v driverech -  odpalování GPU, řešila nVidia....

            Tak jako je poslední fyzická katastrofa také na účtu nVidie - 16PIN napájení, opět s odpálením (zde doslova) HW.

            🤔🤷‍♂️😉🙂

            • MATYNIKY

              Pár odpálených karet od dementu, kteří neumí správně zapojit konektor není katastrofa

              • unicz

                Reakce na příspěvek:

                Aha, tak kvůli pár dementům je nová revize konektoru, aha 😂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit