Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vilge

    Zrovna sem si říkal jestli Radeon RX 5700 XT nebo GeForce RTX 2070 Super....  Asi si chvilku počkám.

  • nightborne

    Mno... minulou generaci se mi povedlo přeskočit, z ampere jsem plánoval okamžitě vzít to nejvýkonnější, co nabídnou, ale... 41 kolíků, sakra práce... nechce někdo ledvinu?

    3080 nicméně vypadá... svůdně.

  • Kosac

    tento portál opět dokázal, že fanoušci playstation nepotřebují umět procenta :)))) viz "V preview Digital Foundry dosahuje novinka ve hrách 160–200 % výkonu RTX 2080"' lol

    • A co je na tom špatně?

    • Taronyu

      Je to správne. Percentá tu nevie asi niekto iný :D

    • jiri.svak

      Hm, a není to jen jinak řečeno o 60 až 100 % větší výkon?

      • přesně tak

  • MrDonut

    hmm pekne, ted jeste nasetrit na novou kartu

  • Teda celkem me stve, ze sem si pred pul rokem koupil 2070 super, ten skok ve vykonu je vazne velkej a za stejny penize. Ale porad mohlo byt hur, ty co si v nedavny dobe koupili treba 2080 Ti si asi rvou vlasy na hlave.

    • Spades

      Taky no, koupil sem si 2080 non super, to uz nikdo nekoupi, kdyz i 2070 Super je skoro stejne vykonna :D

      Jeste za 20k a ted to strelim max za 5 :D

      • Maxianimal

        Jo, taky už mi za 2080S někdo nabízel 5k a rohlík :D

    • MrDonut

      jojo to je presne muj pripad :D

  • Ze bych prodal 5700XT?

  • jack

    Konečně upgrade pro mou 1080 :). 

    Add napájení. V tabulce NVIDIE, která je také v článku, je u všech zmíněn 2x 8pin. Překvapilo mě to. Možná budou první modely s tím a až pak přijde 11pin. Nebo to NVIDIA uvedla chybně. Uvidíme. 

    Těším se na benchmarky 3090. Zda skoro dvojnásobná cena oproti 3080 bude mít výkonové opodstatnění. 

    Zajímavé je, že 3090 nemá o tak moc větší spotřebu než 3080.

    • Ze zadneho zroje ti stejne primo 12-pin nejde, proto 2x 8-pin. Ke kartam potom Nvidia dodava adapter a taktez predpokladam, ze jej do budoucna budou nabizet vyrobci zdroju.

  • Jack1947

    Docela pecka ceny no, a kde je 3060?!  no nic, já osobně pujdu stále do 1660ti, tohleto než se správně ustálí bude trvat. Navíc beztak neplánuji žádnej 2560x1600 monitor v dohledné době takže tak 🙂 Ps docela mě štve úbytek HDMi portů to jako display port nahradí ? a co tv ne všechny ho umí mají sotva hdmi.

    Nebo počkat na 3060gtx ted jsem četl že by měla stát 250-299$ což není tolik (5600-6699,.)

    I když záleží na výkonu taky no, spíš se stále přikláním k té 1660gtx ti.

  • Chtěl jsem si pořizovat nové PC, měl jsem vyhlídnutou 2070 a koukám, že je ten správný čas ještě chvíli počkat. Kolega v práci si ji pořizoval na začátku prázdnin a docela pech.

  • Whoossain

    Zase mě zachvacuje nákupní horečka. Už aby byly venku nějaký benchmarky. I když favorita už stejně mám, nejspíš budu pokračovat v edici Aurus od Gigabyte.

    • LessPh

      koukni na digital foundry.. zdravě lze opravdu uvažovat o +80% navýšení výkonu, prostě teď je ta chvíle na upgrade.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit