Přejít na výpis diskuzí

O blokátor prodeje skrz G2A projevilo zájem jen 19 studií

14.8.2019 15:43
Šárka Tmějová   3 příspěvky

Virtuální tržiště s klíči G2A nabídlo vývojářům nástroj, který by bránil přeprodeji jejich klíčů v případě, že by si to nepřáli. K tomuto kroku přistoupilo poté, co nezávislý vydavatel No More Robots na Twitteru hráče pobídl, aby jejich hry raději nelegálně stáhli, než aby si je koupili skrz G2A. Má...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Jack1947

  Hlavně že každej stěkal jak jsou tyhle služby zlý a ošklivý 😛😎

 • Derp_1337

  Tady je vidět realita. Pár "odborníků" má silné kecy, jak G2A a podobné platformy "ničí" herní průmysl, ale realita je jiná. Přeprodej klíčů, které jsou třeba přibalené ke grafické kartě nebo jako výhry do soutěží, nejsou tak horkým problémem jak se na první pohled může zdát.

  • Dlaha

   G2A volí strategii zveřejňování jmen, jakoby se snažili poštvat herní komunitu proti těmhle vývojářům. Druhá věc je jak ten nástroj vůbec funguje. G2A, šedá platforma přeprodávajíc klíče vytvoří nástroj, přes který jim budou vydavatelé a vývojáři sami klíče posílat... to kdekoho odradí. Nedivím se, že po tom nejsou všichni žhaví, nicméně problém to je. A klíče z výher/darů tvoří jednotky procent toho, co se tam vyskytuje. To není ten hlavní motivátor.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit