Máte námět či připomínku? Napište nám

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Carnage666

Jako je fakt že je divý že ve hře roku je Outer Wilds ale ne právě Death Stranding každopádně to přeju Sekiro po delší době hra kterou sem chtěl projet 4x za sebou na všechny achievementy.

• JohnnyLegend

Co je na tom za paradox ze nejprecenovanejsi hra desetileti Death Stranding neni nominovana na hru roku. Kazdy, kdo hram rozumi, tady v te hre zadne hrani nevidi.

A paradox rozhodne neni, ze jeden z nejlepsich hercu aktualni generace Mads Mikkelsen a dalsi herecky matador Norman Reedus jsou nominovani. Nejenze jsou o level vys nez bezny herni beckovy voice actor, ale take to jsou zname xichty, ktere chcete na sve akci videt. Graficky je hra taky vyborna a production values ma na nejvyssi urovni. To je ale tak vse.

• Maxianimal

Naopak, každý, kdo hrám alespoň trochu rozumí v tom vidí spoustu hraní a originality. Ale prostě se to nemůže zavděčit všem, rozhodně ne těm, pro které je vrchol hratelnosti třeba Uncharted, tzn. nalajnovaná hra od začátku až do konce bez možnosti odbočit byť jen o metr. A to mám Uncharted moc rád, ale zkrátka DS je trošku o něčem jiném. A jsem vlastně moc rád, že je na to tolik hejtu, protože je vidět, že to uděřilo na tu správnou strunu. Takže paradoxně lidé jako ty tomu hrozně pomáhají, nebo pomáhali. Protože se o tom pořád mluví a tu hru mají jak fanoušci, tak hejtři pořád v hlavě a mají potřebu o tom psát. A o ničem jiném to vlastně není a tak to Kojima zamýšlel, tudíž jsme mu všichni krásně sedli na lep. Jen někteří rádi, a druzí .se nechali nachytat. Těším se, až si to dám na PC znovu.

• JohnnyLegend

Ja jsem s utrpenim pred par dny dohral MGS V, tedy alespon chapter 1, kdyz se tam rozsvitilo chapter 2 a na internetu jsem si nasel, ze tam jsou jen recyklovane mise, tak jsem to odinstaloval. Na dalsi "kodzimovu genialitu" uz nemam dostatek sil. Radeji dojedu povedeny Days Gone, ktery taky nabizi tu svobodu, kterou hledas. Jinak uncharted je trefne prirovnani k Death Stranding. Jediny rozdil je, ze mezi cutscenama nemusis trpet prisernou hratelnost a hodiny nudy. Porad ale musis dojit do nejakeho bodu, kde se spusti animace a pokroci se v pribehu. Jinak uncharted legacy mel take open world.

• Maxianimal

Days Gone je jediná PS4 exkluzivita, kterou jsem nedohrál, protože to byla tak šílená nuda s absolutně plochými charaktery. Inu, sto lidí, sto chutí. Za mě je MGSV, co se týče hratelnosti naprostý top, ale to člověk, co hrál pouze jeden chapter asi neocení. Ty gadgety dělají hodně.. Příběh a struktura je pravda trošku bída, ale to je zkrátka i proto, že to Kojimu nenechali dodělat. Hrál jsi předešlé Metal Geary?  Pětka se totiž trochu vymyká.

Jak říkám, je jedno, že se o tom mluví negativně nebo pozitivně. Hlavně, že se o tom mluví. 

• JohnnyLegend

Ono loni byl pomerne suchej rok, i kdyz recenzenti jasali jaka to byla bomba. Pro me osobne nevysel ani jeden must have titul. Nejlepsi zazitek jsem mel z remaku dvacet let stary hry RE2. Pak jsem si poridil Outer Worlds a Days Gone a par her na Switch vcetne Astral Chain, ale nic co by bylo vylozene must have jako rok predtim RDR2 nebo God of War napriklad. Ja Days Gone nepovazuju za nejaky klenot, ale ma podobne mechaniky jako MGS V a bavim se u nej proste vic. Uzivam si ten open world a pribeh je porad celkem OK. Jestli se ti libil MGS V kvuli hratelnosti, nechapu, ze se ti nelibi Days Gone.

MGS jsem hral predesle dily a musim rict, ze napriklad Peace Walker na PSP byl mnohem lepsi, napriklad boss fighty tam byly snad v kazdy treti misi. Tady jsi musel splnit deset misi v MGS V, kdes dosel z bodu a do bodu B, pripevnil na nekoho balonek a bezel zpet k helikoptere. Zapletka se zbrani co zabijela nositele urcityho jazyka celkem dobre nastrelena, ale nevyuzita. Cutsceny naprosto cringy a wtf, kdy jsem se nekdy strasne smal na mistech, kde to genius Kodzima asi nezamyslel. Nejlepsi byl posledni boss fight s robotickym dinosaurem a pak s malym liquid snakem, ale takovych bylo v peace walkeru asi 20.

• Maxianimal

"Na 11 nominací dosáhl také Control od Remedy Entertainment, jehož genialita mi i přes kompletní dohrání stále nějak uniká."

To nevadí, naštěstí spoustě lidem ne :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit