Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Xcomik
    Kupodivu já si myslím že se nejvíce poperou o studio 4A Games jelikož tam to jsou podstatně menší finanční nároky na vývoj a přesto možná i jedna z nejsilnějších značek THQ. Blbost největší je tak že kdyby Metro Last light pustili do objehu tak má THQ po startostech a může fungovat dál jen toho Metra se prodá s přehledem 4mega. Možná i proto je odkoupila ta společnost kůli právě tomuto titulu a bude se čekat na vydání a pak se uvidí jestli se THQ zachrání nebo ne. Já bych si ovšem typl že je Metro zachrání.
    • Cypri
      Já si právěže myslím, že Metro v kombinaci s CoH2 by taky mohlo vyřešit dost problémů.
      • XorxoxTalarius
        A nezapomen ze tech es maji v rukavu vic ... skoda ze nejsem rozsafny milionar a nemuzu THQ bezurocne pujcit par stovek milionu dolaru :)
  • Ale ac je pořád Ubisoftu
  • Ferdis2
    Očakávam, že do boja o THQ Montreal sa zapoja i EA a Activision. Kto by nechcel mať svoj Assasin Creed? *9*
  • Mr.Lolendo
    OMG UbiSoft. Společnost která nejvíce s3r3 na PC hráče. Konzolisti musí jásat.
    • Divný že na konzole nadává někdo kdo má na profilovce Master Chiefa
      • Mr.Lolendo
        Nenadávám. Jen říkám že UbiSoft dělá hry hlavně na konzole. Halo první dva díly jsou i na PC. Master Chief je herní ikona jako Gordon Freeman.
        • Overwatch
          Kdo z velkých studií dnes nedělá hry hlavně na konzole? Blizzad a Valve. Pro zbytek jsou konzole prioritou a na PC se jen portuje.
          • Nezapomeňme na Creative assembly...jednou to sice zkusili ale honem rychle se vrátili k PC :)
            • Overwatch
              Ano, ale CA nejsou žádní velikáni, mají v podstatě jen jednu velkou značku a hlavně to není, na rozdíl od THQ, EA, Ubi, Acti, Square, Capcomu a dalších, vydavatel, který by měl pod palcem několik sérií.
  • kubi-wan
    Já to věděl! Kdo jinej...
    • EA *2*
  • TheFeardemon
    Ubisoft má zájem o THQ...
    Hráči mají zájem,aby se Ubi nes*al do ostatních studií...
    • Ja nevim, me osobne je Ubi z te velke trojky (EA, Ubi, Acti) asi nejmilejsi.
      Takze podle me porad lepsi, nez kdyby ty vyvojarske studia rozpustili a herni znacky se rozprodali kdovi komu.
      • TheFeardemon
        S tím souhlasím.Ale THQ se zatím drží,zdá se mi to jakoby se supi už slétali na tělo,které je ještě živé.To,co jsem napsal nebylo myšleno jen na Ubi,ale na herní velikány,kteří si koupí studio a totálně jej podělají(ti tři,co jsi psal konkrétně).No co,uvidíme,jak to dopadne...
  • Ubisoft je dobre studio, u nich budou THQ znacky v dobrych rukou.
  • trolo
    jezis. ked to bude mat ubisoft s tym jeho pojebanym uplayom tak bohuzial ale metro si nekupim. nech idu do hajzlu.
  • ubisoft neee staci jak zkurvil serii might and magic
  • bože at to koupí square enix z tehle možností je snad to nejlepší řešení hned po valve
    • po tom čo spravili so supreme commandrom 2 mam na nich tažké srdce a neviem či tento zločin budem schopný niekedy odpustiť...
      • Přesně tak, po super jedničce vyrobili takovej komorní patvar a nazvali to pokračováním...Může za to jenom jejich hrabivost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit