Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já za nexgen na součastných konzolích považuji právě XLIVE,jeho obsah a indie hry.
    Když jste nikdy nehráli skvělý tituly,jako Trine,Trials,Castle crashers.(Přesdělávky deskovek mě nejvíc potěšily,např. Carcassone,Katan a pod...),tak radši mlčte.
    Musim taky podotknout,že většina těch her vyšla právě na XBOX LIVE a je toho mnohem víc,PS Store mi naproti tomu přislo jak u snědenýho krámu.
  • Az budu mit chut si zahrat Indie hru pujdu na superhry.cz nebo flashovky.cz nebo hryzadarmo.cz misto kupovani konzole, vyjde to nastejno *1*
  • Jj, rozervani umelci citi prachy, tak po kolenou lezou na konzole. Poslednim nechutnym pripadem je napriklad kauza, kdy tvurci z hry Hotline Miami 2 vystrihnou scenu filmoveho jako znasilneni, jen aby mohli rejzovat prachy na PS4 a PSVita.
    • tak jiste kde jinde by indie hry prodaly za tisicovku na konzolich najdou blbejch kupcu habadej , staci udelat dobry PR a on uz to nekdo koupi *1*
    • Proc rozervani. Staci ze jsou ekonomicky nezavisli a nikdo jim nekeca do her aby maximalizoval jejich komercni potencial.
    • Bys udelal to samy na jejich miste ty nymande
  • aspon se hry podobne farmvile a jejich hraci presunou na konzole *3*
    • "oprava" přesunou se na micro-box *1*
    • Ty jsi ale instantni kret_n, co? Mezi indie jsou velice kvalitní tituly a ty to srovnáváš s sra_kama typu Farmville? Kvůli ignorantům jako jsi ty je herní scéna tam, kde je - bez inovace.
      • Jaky kvalitni tituly ?
        • GlaDOS
          Tak třeba Bastion, Closure, Fez, The Swapper, Dust: An Elysian Tail, FTL Faster Than Light, Hotline Miami, Mark of the Ninja, Limbo, Machinarium, Waking Mars, Trine, Trine 2, Rochard, Antichamber, Q.U.B.E., Frozen Synapse, Braid, Lone Survivor, Dear Esther, To The Moon, Penumbra Overture, Penumbra Black Plague, Amnesia: The Dark Descent, Papers Please.
          • Tyhle stylizace a zanry jdou uplne mimo mne, jsem spis RPG/strategicky zalozenej, presto diky.
            • Par rpg jsem uz uvedl, ke strategiim muzu doplnit jeste Wesnoth, u nej jsem stravil stovky hodin.
            • GlaDOS
              No, klasická RTSka a velká RPG jsou náročná na vývoj. Ale třeba Torchlight 1 a 2 jsou skvělé a taky indie, stejně jako Path Of Exile.
          • samy sragory
            • GlaDOS
              No jasně. Názor odborníka *6*
        • Treba machinarium, limbo, magicka, hotline, legend of grimrock, ...
          • Jezis co tady porad kupuju ty minusy ? Ja se proste nevyznam v indie scene, tak jsem se normalne zeptal, to neni trolling. Hral jsem jen hotline, ale to je hra na 2 hodiny ( jediny co ji dela skutecne vyjimecnou je soundtrack ) a grimrock zacne bejt nekdy v pulce celkem stereotypni. Co je to TOME ? Tales of Maj'Eyal ?
            • Mne se neptej.

              Jo, akorat driv to znamenalo Tales of Middle Earth a pred tim se to jmenovalo Pernband, vychazelo to (forkem) ze Zangbandu, ktery vychazel z Angbandu a tak by slo pokracovat az k Morii. Ma to dlouhou a slavnou historii. Ale neni to masovka, je to pro milovniky roguelike her. Osobne mam nejtadsi tome rady 2.3.x, tedy nez bylo prepracovano do T Engine.
      • Mno, ja ted premyslim, zda farmville je vubec indie titul.
    • Tyjo, ty musíš bejt tak nešťastná socka, dej sem účet, pošlu ti desítku, ať si taky uděláš někdy radost...
    • To tezko, hry jako farmville hrajou prilezitostni hraci a ti si nikdy nebudou kupovat specializovany a pomerne drahy herni hardware.
    • *1* *1*
  • Když už konzoli, tak na nějakou Fifu, auta apod., kde by se navíc ten výkon dal využít k pořádné AI apod., ale určitě ne na doomovky a další na páčkovači nepoužitelné hry nebo na nějaké "indické" blbiny ...
  • Tohle je divné, vypláznout 14 litrů za páčkovač s (na dnešní dobu) kvalitním hardwarem, abych hrál nějaké capiny na tom ?
    • Za sve desktop pc jsem dal sveho casu pres 40kKc a ted uz na nem v podstate taky hraju jen indie tituly. Velke hry hraji na ps3 nebo na vite. Ale hraju tam i indie tituly. Delas chybu v tom, ze indie tituly podcenujes a povazujes za neco druhoradeho.
      • Doporučíš mi nějakou dobrou indickou závodní hru? Nebo střílečku? Nebo strategii? RPG typu Zaklínač nebo Torchlight ?
        • GlaDOS
          Ty jsi ale cip. To je, jako bys hledal mezi závodními hrami RPG. Ten žánr je trochu o něčem jiném. Ale dobře, ten tvůj zmíněný Torchlight je indie (Path Of Exile taky). Jak Jejdasek zmínil, Zaklínač 3 je technicky vzato také indie, i když je to na hraně. Dobrou strategii? Towns je fajn, stejně jako FTL. Dobré FPS? Nezávislí autoři většinou tenhle profláklý žánr nemají v lásce. Taky je vývoj FPSek finančně náročný, což se neslučuje s pojmem indie. Ale i tak je tu pár vyjímek. Chivalry: Medieval Warfare, Natural Selection 2, Hard Reset. Závodní hry - Project C.A.R.S., Distance. Znovu - závodní hru technických kvalit Need For Speed bez finanční pomoci vydavatele neuděláš. Kéž by lidé, jako jsi ty, konečně vytáhli hlavy ze zadků a přestali být tak omezení.
        • Zovodni hry jdou mimo me, ale vyborna strilecka je treba hotline miami. Z rpg mam rad treba Avadon, TOME, Legend of Grimrock, DeathSpank. Strategicka, ci spis takticke hra, ktere se mi libila, je Frozen Synapse, za pozornost bude asi stat i Shadowrun a Wasteland 2 az vyjde. Za indie hru mozna pujde povazovat mozna i toho zaklinace 3, nedavno cd projekt zverejnil, ze je financne sobestacny a zodpovedny jen sam sobe. Jestli ne, tak jeho dalsi hry uz ano. To ja jen abysis uvedomil, co to ta nalepka indie vlastne znamena.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit