Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No hodně bych si přál, aby se jim to povedlo,ale bojím se, že to nakonec bude zase další polovicata hra se spoustou nedodelanych mechanik. Bohužel na komplexnost JA2:1.13 bohužel jentak něco nedosáhne.
    • To se komercne udelat ani neda, vetsina hracu takovou komplexnost nevydejcha. 75% contentu 1.13 to vlastne znepristupnuje mainstreamu - lidem, ktery vydavatelum vydelavaj prachy.

      To je muj duvod proc uz novy hry nekupuju (az na vyjimky jako byl v poslednich letech jenom Tarkov) a vystacim si s historii *4*
  • Lukyz
    Tohle vypadá i přes slabší grafiku dost slibně. Door Kickers, Breach & Clear ani Arma Tactis neuspokojili moji touho po taktičtějším pojetí Rainbow Six, tak teď by to konečně mohlo vyjít *1*
  • stenxp
    Jo tak na podobnou hru už čekám dost dlouho, prakticky všechny pokusy o další JA skončily na půli cesty tak snad tohle vyjde...
  • Vypada to celkem nadejne. Sice hra nevypada kdovijak hezky, ale o grafiku v tomhle zanru nikdy moc neslo. Jen si teda mohli odpustit ty healthbary - kdyz uz proklamuji, ze to chteji delat realisticky, tak tam mohli udelat misto toho i nejaky system zraneni, aby se nestalo ze po par ranach do hlavy ma drban jeste ctvrtku zdravi k dispozici a tvari se, ze se vlastne zase tak moc nedeje. ;)
    • No a proc cekat na neco novyho kdyz uz 1.13 to ma tak vychytany ze lip se to udelat ani neda? *3*
  • jsem skeptickej, ale doufám, dokud dýchám.
  • jaaaaaj bola by to BOMBA :) keby to vyslo a bolo take ako JA2 *7* *7* *7*
    • Jo a jeste - food/drink doporucuju vypnout, hra uz je dost tezka i bez toho a moc se to tam nehodi. Pripada mi jako nesmysl, aby se zoldak zacal chovat neprofesionalne po dni bez jidla..
    • zkus ja2 1.13, uprimne nic novyho nepotrebuju *4*

      http://ja2v113.pbworks.com/w/page/4218339/FrontPage
  • Vše vyjmenované uměl už Silent Storm z roku 2003. A v obstojné grafice i na dnešní dobu.
  • Kde si to hral? Jak stary jsou to dojmy?
  • Čo preferujete: Klasický ťahový systém s akčnými bodmi a možnostou mikropohybov alebo nový systém z nového ufa?
    • klasický tahový systém - udělej si se svými AP co chceš během tahu, jako staré UFO. Nové UFO je šit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit