Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sice hrozne hezke, ale podle me uplne zbytecne. Vetsinou plati prima umera, cim hezci grafika, tim horsi hra, protoze autori obetuji strasne casu na graficke detaily a na vlastni hru nezbyde nic. Pamatuju skvele hry, kde postava mela hlavu z par polygonu a jak to byla zabava. A take pamatuji graficky orgasticke hry, ktere jsem musel po prvnich peti minutach nudy vypnout...
  • Je to sice hezky, ale vyroba jedine postavy velice draha, nemluve o tom ze se v teto kvalite objevi maximalne v cut scenach. Jeste hodne dlouho nebude stacit vykon na realtime fungovani takovych postav ve vetsim meritku. Kdyby se ten vykon radsi obetoval prirozenemu pohybu a interakcim postav s prostredim. Bohuzel ma to jenom marketingovy ucel. A i kdyby ta postava byla dokonala, bude v tom zbytku vypadat nepatricne. Takove marketingove dokonalosti nas masiruji neustale, pak v samotne hre je to jinak.
    • wenceslaus
      Byla tu vůbec možnost "obětovat" to ve prospěch toho co říkáš?

      Hlavní postava je vcelku důležitá (nemluvě o tom, že asi nepotřebují tolik výrazů emocí krvelačného démona...) a stejně tak i cut scény (podle toho, jak bude hra příběhová, nebo akční).

      A myslím, že mít detailní předlohu v digitálu prospěje i tvorbě těch méně detailních animací.
    • no pockat. ja som tento rok robil s 3Lateralom na par projektoch. z toho jeden mal bezat (a aj bezal) 30fps na ipade. jasne ze nie s 8K texturami, ale cez vertex cache vie byt facial performance uplne plnohodnotny, a so spravnou kompresiou vyzaduje minimalnu zataz na CPU a GPU. (funfact: ako referenciu na topologiu som dostal model prave tejto dievky z videa: http://ft.trillian.im/fbe8ac09d8955b867eb63005b20cb31900ee32bc/6Cw3W1BSx7xK2Zd4v6Xg5gJ7XaNiG.jpg) cize ja nevidim nic zle na tom ked sa chcu pochvalit v developer diary formate. hlavne ked za ten rig dali 30,000 dolarov (a za scanning aspon dalsich 10k) je to benefit pre obe strany, a na vysledku sa to urcite ukaze.
  • A co ty špinavý uši?! *16*
    • Když do detailu , tak do detailu ... ;D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit