Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosimvás,chtěl sem se zeptat,aktivace v pohodě ale když chci spusti hru,naběhne mi autorun a dam play a pak mi vyskoci okno "V aplikaci PCM.exe došlo k problému a je třeba ji zavřít.Omlouváme se za vzniklé potíže. Pak tam je ještě Ohlaste tento problém aplikaci Microsoft.
    Prostě ta tabulka od Microspft,dole je buď odeslat hlašení o chbě nebo neodesílat.....Pomož mi prosím,vubec nevim co s tim Prosím tě o co nejpřesnější a nejrychlejší odpoved,díky moc )
  • TdF patří mezi nejsledovanější pořady celosvětově, ve sportu po olympiádě a MS ve fotbale...
    Hraju PCM od roku 2007 a je to naprosto skvělá hra, samozřejmě s nadstavbovými databázemi které mohou mít až několik gigabytů a dělají ze hry komplexní zážitek.
  • zeLOL
    sice stale radsej cyklistiku ako futbal, ale koho bavi hra o cestnej cyklistike .. ? snad sa raz dockam hry o zjazde.. a ne takehoto shitu
  • neni lepší vzít si kolo a jet se projet doopravdy?
    • Já myslim, že cokoliv je lepší než hrát Pro Cycling Manager... :D
  • Kdysi jsem to hral, slo to unynstal, ale ta hra proste neni pro kazdyho. Pan Bakalář by si ji asi zahral rad.
  • soooo muuch bloooom
  • Odvaha dělat něco takového ...
    • Pethulla
      A to proč? To že cyklistika nepatří mezi populární sporty u nás přece neznamená, že to tak je všude na světě. Ono se stačí podívat na nějaký trochu větší závod ( teď se jede Kolem Trentina ) - že by trpěl nezájmem se teda říct nedá
      • Grifus
        Tak ono je neco jineho jit davove fandit a videt ten okrajovy sport nazivo, nez to "managovat" ve hre. To uz muzou delat rovnou simulator vytirani zadku, to prece dela uplne kazdy takze to musi byt hrozne popularni...
        • Pethulla
          A já si bláhově myslel, že popularita daného sportu je jeden z důvodu proč se sportovní hry dělají. Takže prodeje takové FIFY vůbec nesouvisí s tím, že spousta lidí lidí chodí na stadiony, že spousta lidí fotbal sleduje v televizi...jak to, že se to teda prodává?
          K tomu okrajovému sportu: je fakt, že u nás to okrajový sport je, ale můžu to taky obrátit. Pro většinu světa je okrajový takový hokej, přesto série NHL rok co rok vychází, čím to?
          • Grifus
            Ne vsechny hry se delaji protoze ta tematika je hrozne popularni, ale delaji se, protoze ta tematika je originalni. Coz je prave tento pripad. Proda se X tisic kusu, hra predpokladam vydela (ikdyz ne zavratne sumy). Nicmene studiu se to vyplati.

            To nemeni nic na tom ze cyklistika nepatri mezi prvnich 10 nejoblibenejsich sportu na planete (a zda-li alespon do prvni tricitky) a jak napsal kolega, chce to odvahu tuto hru vydat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit