Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hlavne že mi dodrbali ovládanie
  • Výborně, mám tu hru od středy, bomba všech bomb... ale ty nahrávací časy mě zabíjí, proto optimalizaci jedině uvítám *15*. Hned jak přijdu z fachy domů, kupuji Blood Pack a jde se dobívat Kjúšú *15*
  • ZDravím. Mám menší problém. Předkoupil jsem si Fall of the Samurai tři dny před vydáním a nemám nikde možnost jej stáhnout. U hry má uvedeno jen hrát nyní a když kliknu, tak začne stahovat základního Shoguna 2. Má to být přece stand-alone datadisk ne? Tak by to základní hru nemělo stahovat, nebo to je jak u Napoleon:Total war, kde byla potřeba základní hru, abych mohl hrát Penisular campaň?
    Díky
    • ales.smutny
      Stáhněte Shoguna 2, datadisk (stand alone, leč přes menu integrovaný) bude v nabídce hlavního menu. Je to trošku matoucí :) Tedy, nechte hru (ve Steamu počítám) dotáhnout co chce, výsledek se dostaví :)
    • Hairy_Ass
      Co vím, tak by to měl být samostatný datadisk.
  • Nevim jak jsou na tom ostatní, ale ve chvíli, kdy to neopraví mulťák, je pro mě ten patch prakticky bezcenej.
  • Hrál jsem demo Shoguna II a rozhodl jsem se nekoupit (možná až v nějaké mega slevě pod 200kč ) Je to sice pěkné ale to Japonsko mě taky nějak vyloženě nebere a v demu jsem se do toho vůbec nezažral jako třeba do E:TW nebo Medieval II. Co mě jen trochu láká je ten stand-alone datadisk k Shogunu II Fall of the Samurai ten vypadá dobře.
  • Na nejaky Japonsko by se mohli uz vybodnout a zacit makat na poradnym RTW2. Cekame snad uz dost dlouho! :D Shogun 2 muze bejt sebelepsi strategie, ale kdyz me Japonsko a jeho historie absolutne nezajima, tak herni zazitek neni nic moc.
    • Hairy_Ass
      V tom nějakým Japonsku série začínala, takže měj trochu respektu. *15*
  • Vask jiste tohle je po 401 x a budeto do doby nez bude RTW 2 :-)
    • JA se moc divit nebudu az lidi budou zklamany ze to neprineslo to co cekali... Herni prumysl je za tech x let nekde jinde... Osobne mne boj v RTW zda dost nudny
      • Me teda prijde, ze to bylo nejlepsi obdobi pro rozmanitost frakci. Kazdej narod mel uplne jiny jednotky a styl boje. Coz se o MTW2 nebo ETW rict rozhodne neda. Shoguna 2 jsem nehral tak dlouho, abych moh posoudit.
        • Hairy_Ass
          No, rozmanitost frakcí.... jedna polovina pěchoty byli oštěpaři a druhá polovina hoplíté. A u jízdy to bylo to samé.
  • Achievementy nebudou? Ne ze by mi to nejak extra vadilo - ale nekdy to hru znacne ozivy :-)
    • Achiev. tam jsou :) Včéra jsem jich pár obdržel
      • Joo vidim je, diky... Ono je to vse v zakladni hre to jsem necekal
  • Ja uz chci Rome Total War 2 sup sup
    • Neprud! Slyseli jsme to nejmin 400x...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit