Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím v čem je problém ale přes updater.exe už se to dělá 30 min a furt to není hotový nechápu :-D :-D a to už je 3gb pryč z disku navíc net mám rychlej a kompl taky ... stojí to na Loader-00.fbrb nedělá to někomu také ? *7*
  • v dnesni dobe rychlych netu je 2.6GB smesna velikost..
  • warning WARNING --- BLBEC --- WARNING warning
  • Ježíš chlape, neber si to všechno tak. A urážet lidi jako obranu na vlastní urážku je taky chabý. Špíš to chce si po sobě nejdřív text přečíst a zamyslet se nad jeho obsahem než ho "vyzvrátíš" do internetu. Sám tak často zjistim, že píšu kravinu a vůbec přízpěvek neodešlu.
  • Dost na to abych nenapsal mozek s G.. Já se jenom ptal troubo..
  • Jeee, škoda že k tomu neni ještě pár map :)
  • Ale ho*no... to znamená, že ti co jsi hru koupili už nebudou potřebovat DVD v mechanice ke hraní...

    Pokud by jsi hru jen stáhl, tak se nepřihlásíš na EA account, ciž je nutné ke hraní multiplayru, protože bude chtít originální nepoužitý CD klíč, kterej asi těžko někde seženeš bez koupení...

    Stejně hra už byla na Steamu i jinde tolikrát slevněná, že každej kdo ju chce ju už dáááávno má.
  • A mozeg nemáš? Ještě je tu CD-Key.
  • Mno instaloval jsem znovu system a nejak se mi nepodarilo to aktivovat online tak musim strkat CD :(
  • Takže to budou moc hrát i ti co si hru nekoupili? To je na ho*no, kdyby tam rači dali SPECTAC..
  • Ty ho tam strkáš? Proč? vždit se tam dávat nemusí..
  • Ano plati a velky je to proto, protoze tenhle patch obsahuje i vsechny predchozi patche.
  • Takze nemusim strkat CD do CD rom kdyz to budu hrat? Jupi jipi jej!
  • je velikost patche stejná i pro steam verzi?

    Jako jestli jo tak to si snad dělaj p*del. Patch na drobné opravy o 2,6Gb je demence prvního řádu. BC2 občas hraju a problémy nemám žádné, takže jestli mě to ten patch přes steam vnutí tak to pěkně děkuju...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit