Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Civilizaci 6 jsem hrál v létě, přes všechny pochyby je to nakonec pěkná hra. Oproti čtyřce je pořád hodně nepřehledná a jaksi "nezaostřená" (člověk se utápí v drobnostech a to hlavní mu uniká), ale je to pěkně udělaná další Civilizace. Série se kazí podobně, jako tolik ostatních herních sérií (která herní série se díl od dílu zlepšuje, že?), ale pořád drží slušnou kvalitu.

    Takže na datadisk jsem zvědavý a těším se.
  • Nejen Karel IV, ale i takový Jan Žižka by se mohl zajímavě vyprofilovat do leadera jednoho pidinároda.
  • Tým Civ6 si konečně zahrál Civ4.
  • Celá serie Civilizace je špatný vtip. Je to jako 4x pro deti, jako kdyby to delal Blizzard. Jediná zábava je strílet atomovky na ostatní národy. Kdyby tam alespon to válčení šlo víc do hloubky ale ne.
    • XorxoxTalarius
      Doporucuji si tedy zahrat nejaky hardcore mod pro Civ 4 a pak bych mudroval
      • proč na něj vůbec reagovat? zase failuje i v tom trollení
        • jasne všechno co napíšu je automaticky trolling. čas zmenit nick
          • ne ale 90% vseho co napises je totalni ******* (napr. ze warhammer je kopirka starcraftu) a zmena nicku nepomuze protoze tvoje demence presahuje cas i prostor natoz prezdivky...
            • Mně se něco plete, Blizard chtěl práva na Warhammer při vývoji Warcraftu, ne Starcraftu.

              Měla by to být spíš kopie duny 2/ Warcraftu :-*
          • Druhá možnost je, že si opravdu tak tupej, ale zdráhám uvěřit, že by lidská bytost mohla dosáhnout takovýho stupně debility, takže si myslim, že toho vygumovanýho kokota (částečně) hraješ v rámci pokusu o trolling
            • 95% lidský populace jsou tupci, to že se tu vyskytuje jen jedna bytost podobná Bobovi je právě zázrak
            • jeden z mala recenzentu kterych jsem si tady važil dal civilizaci 6/10 takže to asi tak jednoznačne nebude.
      • pak už ale nebudu hrát civilizaci že?
        • XorxoxTalarius
          Porad budes hrat civilizaci, ale budes mit daleko vic moznosti a celkove je vse prepracovano do vyssi hloubky (napriklad utocit pres reku ti dava postihy, zohlednuje jestli je jednotka obklicena nebo ne, pripadne jeji velikost a tisice dalsich veci), za mne osobne doporucuji Caveman2Cosmos
          • Útok přes řeku dává postihy už v základní Civ4.
            • XorxoxTalarius
              Tady je to promakanejsi jeste podle typu jednotky a proti jakemu typu utoci a podle toho se to cislo meni, ty valecna pravidla jsou o dost komplexnejsi
  • Bude tam 8 uplne novych civilizaci, nebo uz tech 6 vydanych jako mini DLC a jen 2 nove?
    • Mělo by jít o 8 nových Civilizací a 9 nových vůdců, kteří ještě nebyli odhaleni.
  • Niekde som počul, že vraj predaje Civ 6 nie sú bohvie čo. Vie niekto túto informáciu potvrdiť/vyvrátiť?
    • Coffin.Corner
      Nespletl sis to s předchozím Beyond Earth?
    • jamar28
      Milion prodaných kopií během 14 dnů. Aktuálně jen na Steamu ji má skoro 2,5 milionu lidí.
    • To by bylo divný vzhledem k tomu, že to byl nejrychleji prodávaný díl z celé série.
      • Většinou po relativně úspěšném dílu jsou fanboys zaslepení a podlehnout masírce a běží si honem koupit jejich vysněné pokračování, to že po instalaci zapláčou už statistika neukazuje.
    • Ak by tú informáciu niekto potvrdil/vyvrátil, aký vplyv by to malo mať na fakt, že to rozšírenie vyjde?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit