Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asi je blbá otázka se ptát jestli je k tomu čeština že jo? 😂 Nevíte jestli na tom někdo pracuje? Chci si maximálně užit příběh a to u mě bez češtiny nejde. 🙂

  • Inquisitor

    Zatim si to vážně užívám. A hlavně ta znovuhratelnost která kouká na každym rohu, kdy se příběh větví. Tohle bude zábava na dlouho. Tak by měl vypadat Fallout. Klobouk dolů po sedmi letech práce.

  • Bethesda prostě hry dělat neumí.

    Viz. Fallout New Vegas, já teď dohrávám Enderal, který je mnohem lepší než Skyrim a vsadím se že tenhle mod bude taky pecka.

    Holt dneska už bohužel hry kvůli finanční náročnosti nemůže vydávat každý a proto to vypadá jak to vypadá :/

    • ucho

      mně Fallout 3 přišel fajn. New Vegas jsem ještě nehrál. je to lepší?

      • JamesFaith

        Hlavní rozdíl meziu F3 a NV je odlišné pojetí hry a od toho se odvíjí, jak moc je to pro koho lepší.


        F3 je hlavně o průzkumu pustiny, hlavní úkolová linka je v pozadí a není tím nejdůležitějším, prostě Bethesda klasika.


        V F:NV se Obsidian rozhodl vsadit na příběh se třemi frakcemi, tedy něco, co doposud ve Falloutu nebylo, a víc se tedy soustředil na ty frakce a s nimi související úkoly. 

      • Já na Falloutu 3 začínal, a jako čtrnáctiletého chlapce mě hodně bavil, nicméně letos jsem dohrál New Vegas, který je podstatně lepší (už jen v tom, že postavy se tam nechovají jako autisté). 

      • Vojtzech

        Jestli tě bavila trojka, je velká pravděpodobnost, že New Vegas tě bude bavit víc.  Questy má NV zajímavější a mnohem líp napsaný, prostředí dává větší smysl. Bohužel technicky je to stejná tragédie jako trojka.

        • ucho

          technická stránka mě nějak neurážela, zase nejsem tak náročnej. musím to zařadit někam na seznam her, co dohrát. ale asi to prubnu až příští rok.

          • booczech

            Fallout: New Vegas je povinnost. Jedná se alespoň o částečné "duchovní" pokračování Fallout 1,2. Fallout 3 je takovej nemastnej neslanej ....Bethesda si vybrala akční linku s Bratrstvem oceli.  .....Ve Fallout New Vegas si můžeš vybrat i frakci a prakticky hru dokončit 5 možnými způsoby.

          • Vojtzech

            Taky nejsem náročnej. Zastaralost mi nevadí, hraju i mnohem starší hry, na bugy jsem zvyklej, ale obě hry mi padaly. Bethesdí engine měl nějakej problém s memory leakem a na mojí starou sestavu byl asi alergickej. Jestli ti trojka neblbla, tak by ti teoreticky měl jet v pohodě i NV.

  • Jack1947

    No vida to je mnohem lepší než F76🙂

    z toho co čtu to je defakto novej Fallout než jen mod. Nojo jsou to machři.

    • Dolero

      Udělat lepší Fallout než Bethesda dokáže i amatér... 🙂

      • Jack1947

        To třeba i jo jenže, většinou to chvíly trvá, 7 let je velká doba celkem oh.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit