Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vstric novym hracum? oni tam jsou i nejaki "stari" hrači? vzdyt ta hra teprve vyšla
  • tak sem to zkusil nenito spatne ale bohuzel sklamani jen 3 postavy nazacatku dokut si neotevrete zbivajici a to farmenim zabere hodne casu dalsi vec padani servru proste hruza neni to open world jeto uzavrene instance neco jako global agenda hral sem cca 12-16 hod a musim rict ze raci si zahraju guild wars 2 je free taky sorry za cz
    • Tobě zakázat hraní, dokud se nenaučíš česky. Žádný sorry za cz. Blbý tečky a velký písmena zná i tatar...
  • Jack1947
    Ty jo dost věcí mi uniká, že vyšlo už tohle aha ona to je Pre-alpha že? ale tak drřím palce hlavně ne(p2w) levit. *4*

    Vždyt jsem taky hrál jedno MMO -RPG jmenovalo se Mu online a běží dodnes, ten P2w model je fakt otravné i u blbé facebookové sociální hry vám furt cpou že když budete... bla bla budete na tom líp.

    Jinak MMO jsou většinou endless grindy, ale na to se už tak nějak vzniklo, jakkoliv se to líbí nelíbí. Vygrindujeme a jede se dál... +- to většinou spadně do pejtoplej, protože není čas atp...
  • po 10ti minutách hraní to šlo z disku. Neskutečná nuda *11*
    • tehle frazi "slo to z disku" se musim vzdycky ironicky smat tak, ze sviram v prave ruce pacidlo a nejradsi bych tomu dotycnemu rozmaz hlavu.
      • 10 bodu pro Griffindor!
    • Kallessin183
      opravdu lze posoudit mmo za 10 minut?
      • Nejde, ale to je chyba herních vývojářů. Špatně přistupují ke hře a MMO prakticky všechna jsou na začátku nuda největší. Přitom by to šlo udělat lépe...
      • Ano i ne :-), ja jsem to nevydrzel vic nez cca hodinu. Pokud hra nezaujme hned tak nevidim duvod, proc travit desitky hodin jen abych mohl rict "fajn ani po 30ti hodinach to neni lepsi"... tolik casu na hry uz opravdu nemam, abych si mohl dovolit je jen tak zahodit.
  • zlátanina bez hlbšieho universa..:)..bez dlhšej trvanlivosti..tak pre deti-mladšie osadenstvo ktorým sa ťaží zapájať šedú hmotu mozgovú a navyše reznutú manga štýlom-ázijské vymýšlance...
    • No nevím. Mě se to hraje celkem dobře a přitom mi je 36 let, takže dítě už dlouho nejsem. Mentálně retardovaný si taky nepřijdu takže jestli to spíš nebude o tom, že se každému líbí něco jiného ?
  • MidnighT91
    Nevím co tady kecáte. Brácha to teď hraje a nemůže si to vynachválit a to hrál snad každé mmo co je...
    • nemyslím že niekto kto hry strieda ako ponožky a nevydrží ani pri jednej dlhší čas by podal objektívny názor o tom ako je ktorá vynikajúca.....alebo hrá nejakú hru dlho?../dlho-viac ako3 roky cca/-Wow sa neráta to je omalovánka pre nástročných..:D
      • omalovanka pre nastrocnych...neviem no, ale niektore veci dosiahne iba napr. 0,5% hracov a pre inych su nedosiahnutelne, aj keby hrali 15 hodin denne...takze skill treba aj vo wow...
  • horší clickfest než diablo
  • Sithard
    Nové MMORPG, které aktuálně hýbe světem onlineovek... tak určitě :-D
    • re-klamni clanek, co bys cekal? pravdu? *3*
  • MickeyMutant
    Au! Děsivě brutální obrázek. Nepřeháníte to s tím násilím?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit