Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    Jaký oheň na střeše? Co by měli vývojáři napravovat? Že pár ubrečených haterů z konkurenčních platforem brečí na diskuzích jak je ta hra špatná? Zatím to vypadá na luxusní steampunkovou, atmosferickou, městskou fantasy, příběhovou TPS s precizní grafikou a spoustou akce.
    LoL, vývojáři se nemají za co stydět, díky bohu konečně hra co nevypadá tuctově. Takže nějaká proti PS4 kampaň o kterou se tu někteří pokouší, je křečovitá a trapná. Zatím neznám jediného majitele PS4, co by se na hru netěšil. *5*
    PS: i like a dislike bar na YT napoví, že haterů je jen pár. Navíc kolik z nich má PS4, 1%?
    • TheGGG
      haha, zatím 5 disliků, typuju to na 4 PCčkáře a 1 konzolisty max (xboner)
      • a 17 naklikaných hlasů....bože ty jsi vážně nebetyčný blb *11*
        • TheGGG
          jistě, naklikáných, od 17 majitelů PS4.
          Neb nejsem takový PC MASTER RACE, abych obešel systém games, který při druhém kliknutí hlási, že už bylo hlasováno dříve.
          • je uplně jedno Biebre jakej názor tady zastáváš, stejně si každej myslí, že máš rád PSko jenom kvuli vibračnímu ovladači *1*
  • MrSanta
    Video pěkné o tom žádná. Jenom bych už rád viděl aspoň 20 minut souvislého nepřerušovaného gameplay videa. Má to být venku za 3 měsíce a zatím toho moc neukázali. Na dnešní dobu velmi neobvyklé.
  • Hra vypadá mooc dobře, ale určitě se nepose*u, že to nebude na PC. Ty trapné ubohé ovce tady dnes smrdí víc, než normálně - GGG, Hnisavec, i ostatní, co si tady jen mastí své zakrslé oháňky.
    • TheGGG
      LoL, kdo si tu co h*ní, že napíšeme, že se na hru těšíme a pak se sem slítne nějaká banda trolů a začne hatovat asi těžko bude moje, nebo hnisova chyba.
  • takova hra by se na pc ani newarezila,natoz kupovala, qte odpad *1*
    • TheGGG
      ano, na PC je moc práce s hraním omalovánek a 8bitových sra*ek.
  • Magister_Peditum
    Jo videa má hra pěkný, jinak jsem se zatím nic jiného o ní nedozvěděl.
  • A jéjé, už jsem tu asi půl roku nebyl a koukám, že se toho tady moc nemění... 15ti letý PC socky, se ztopořeným dickem závistí si nervózně sdírají kůži na klikací ručičce, a hlavou se jim honí "ty vole, to asi na uloz.to nebude... to je v pr...
  • Mít PS4, tak se na tohle třesu a těšim. Jakožto majitel PC můžu opět jen tiše závidět jednu z dalších PS exkluzivit. O ohni na střeše taky nic nevím, nejspíš půjde o nějaký facebukkakke/jůtrůb kids.

    Pro redakci: "zdroj: youtube.com" s odkazem na hlavní stránku? Děláte si srandu, tohle má být citace zdroje? To můžete rovnou napsat "zdroj: internet". Jdu si pohledat video v lidskym rozlišení, protože tzv. "HD" verze vašeho videa zde vypadá hůř než video z mýho 10 let starýho "blbýho" telefonu.
    • C-BEAM
      Toto nie je hra ale interaktivný film, takže ako PC užívatel skutočne nemám čo závidieť. Ja chcem hry hrať, chcem mať v hrách nejakú výzvu, chcem mať pocit, že som v hre hlavný činiteľ a nie loutka v rukách vývojárov bez akejkolvek slobody.
      • TheGGG
        takže klasický WoWkař, milion kilometrů nudy a brouzdání od nikam k ničemu, hlavně že máš svobodu. LoL jen si to nalhávej.
        • Víš, hra nemusí být hned open world s rozhlelým světem, ale interaktivní film má do hry přece jen hodně daleko.
          Kdyby to byla herní náplní běžná koridorovka, tak by spousty lidí co to kritizuje neřeklo ani slovo.
          Osobně mě na té hře zatím zaujalo jen prostředí a snad i zajímavá zápletka. Herně mě to spíš odpuzuje.
      • Hnisavec
        čo chceš ty nikoho nezaujíma
  • GGG a Hnisavec dva idioti kteří dělají ostudu konzolové scéně. Ta hra je ideální na jejich inteligenci. Tisíc quick time eventů, sem tam střelba a tupá koridorovka.

    Edit: Slušnej klifest. to vám už nikdo nežere *11*
    • TheGGG
      očividný troll, co ani nemá doma konzoli. Prosím o ban. Já bany za trollování v diskuzích o PC hrách dostávám pořád. Nebo se tu měří každému jiným metrem?
      Sedačky v tramvaji zvlášť pro PCčkáře a zvlášť pro konzolisty. Restaurace jen pro PCčkáře atd.
      Všichni víme kam to může zajít.
      BTW: QTE a koridor není žádný bubák. Jen si vzpomenu na heavy rain jednu z nejlešpích detektivních her vůbec a mám zase chuť pařit.
      • Hnisavec
        nechaj ich žiť...nemajú čo hrať na waiting platforme...ešte ani to GTA V nevyšlo po roku a pol, tak si musia frustráciu vybíjať na fórach *3*

        Keby bol Order PC exkluzivita, tak z toho spravia hype ako z techdema Crysisu a je to hra desaťročia.
        • Hnisavce ty jses fakt pablb. Koukni se treba jenom na steam kolik je tam her a pak neco mekotej ze nemame co hrat. Mimochodem ten trailer stal pekne za starou belu. Nevim jaka hra bude ale po takovehle prezentaci potes. Jo na Crysisu se asi shodneme ten nestoji za nic ale zase je ceho vybirat. Coz ty rict nemuzes. Salut.
        • nemají co hrát?ty vole vážně ty nejsi blb ty jsi jednoduchý. kolik že to má PS4 v současnosti her?10-12 co stojí za něco?to je pecka.raději z této onanické klikací diskuze GGG a Hnisu odcházím protože to nemá smyls.
      • Ty na mě reaguješ?odpad diskuzí games.trolí blbeček s fotkou buzíčka v profilu a tebe má někdo brát vážně?lhář, podvodník, usvědčený multinick,kdy mu konzoli kupují rodiče?nenech se vysmát a zalez,ty máš mít perma ban.navíc to s tím hledačem pravdy už je dost ohraný.
        • TheGGG
          lol usvědčený multinick? Kdo mě odhalil, ty nebo Horatio Caine? Jak si nějaký arogantní anynemek co se s*re na diskuze o hrách, které ho nezajímají, vůbec může na někoho votevírat h*bu. Ve školce tě možná maj za velkýho pána, ale tady si akorát za kkta. Doporučuju ti vrátit se do té p2w omalovánky ze které si vypadl a neprudit.
          BTW: *5* Yeahhhhh
          • nahlášeno;)
            • proč se Veskoslave tak zrapnuješ? Ještě bonzuješ! Je mi tě líto, taková troska. Umři, bude to lepší pro tebe i pro společnost.
            • TheGGG
              doufám, že minimálně na krajskou správu SNB. *3*
    • Veskoslav Detected...
  • Hnisavec
    PCčkári nedokážu pochopiť, že exkluzivity ako Wasteland a Divinity zaujímajú 0.5 % hardcore hráčov....drvivá väčšina kúpyschopných (nie warez sociek vo veku 12 rokov) hráčov, chce graficky luxusný intenzívny filmový zážitok s aspoň priemerným príbehom, ktorý odsýpa a nie sa 100 hodín kukať na naťahovanú nudu o 3x3 pixeloch, ktorá beží na PC za 1500 eur, ale utiahla by to i 386tka.

    doba sa zmenila a buď sa prispôsobiť ako múdri konzolisti, alebo byť odkázaný na underground od vymierajúcich mastodontov ako Fargo
    • del0
      Skoro jako kdyby to vyšlo z huby nějakého marketingového experta. Radši si běž udělat popkorn, nažhav těch pár zakrnělých mozkových závitů a dej si QTEčko. Každopádně cokoliv, jen se nevyjadřovat ke hrám, očividně jim nerozumíš.
    • TheGGG
      Tidle HC hejsi se nemohou smířit s faktem, že už je nikdo neplácá po rameni za to, že po večerech se slovníkem, tužkou a papírem, hrají nějakou tahovou blbinu o 8pixelech. Tak je nechme brečet.
    • nevím jestli se tvé debilitě smát nebo zoufat jak je vůbec možné že člověk jako ty vychodil vůbec základku *7*
  • Veskoslave alias Sirenime. Co blbneš, když si z tebe tady ti konzolisti dělají prdel, si tě mažou na chleba a ty jako hlupák největší na ně reaguješ.Hlupák jednou, hlupák navždy že Veskoslave
    • kdyby nebyl Veskoslav tak si ho lidé jako ty vymyslí *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit