Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 48 hodin BAN za nápis "hipsters.cz", děláte si ze mě kozy?

    Vás to snad uráží či co? stačí mi vteřinový pohled na Petra Poláčka a ten jeho Apple noťas oblepený trendy nálepkama a hadry co má na sobě a ty hranatý brejle s tlustejma černejma obroučkama a je jasnej, jen si myslím že není za co se stydět tak proč se tomu bránit, nedej bože kvůli tomu někoho banovat když napíše to co stejně každý vidí .,.,., *2*
  • tzy wle to minuskovani bych zrusil,,,kdejakej blb tady rozdava minusy a hoji si tim ego,,,hruza,,,,,covek se na něco zepta a hned ma minus,,,,ste ubohy vy kre.e.i
    • Jack1947
      Resit minusy je nesmysl, kdyz to nekomu pomuze tak at kazdy sveho stesti strujce.

      Hlavne treba se zbytecne nerozcilovat. Znas to nohy v teple... prd...
    • možná bych ti doporučil pro začátek začít psát jako člověk a nenazývat všechny okolo sebe kretény, uvidíš že těch mínusů hned ubyde
      • je zajimave ze ty minusy sem dostal dřív nez sem tohle napsal taze tim tvoje teorie pada a sam ses usvedcil ze ses jeden s tech kre.enu
  • "Všemi oblíbené studio Obsidian" - to je ještě nějaký jiný Obsidian? Nebo fakt mluvíme o tom mršiči oblíbených světů a tvůrci béčkových druhých (třetích) dílů dobře načatých sérií? A není to omyl? Nedělají jenom World of Tanks 2?
  • zdar hlasi se někdo do ty bety??jakej je postup??dik za odpovedi:c))
    • tak co chlapci?,to se tam nikdo nehlasi??,,,nevim kde tu hru mam stahnout,,,zaregistroval sem se ale dal nic,,:c//
      • takze nikdo to este nehraje ale vsichni tady ste chytry jak svin co
        • postup je následující:

          1. Přihlásíš se do bety
          2, Počkáš až tě vyberou
          3. Profit
          • jo oni me maj vybrat jo,,,aha,,,no prihlasenej sem,,tak teda uvidim no
  • To snad nemyslia vazne.
  • Abrams, T-80, Challenger 2... už jen Leo2A6 chybí, měl bych hezký wallpaper.. :)
  • MrSanta
    Jestli tam nebude poručík Gruber, tak nezájem *1*
  • victor
    Wargaming má problém .... Warplanes jsou přes všechny PR kecy nebetyčná (zbytečná) arkáda , která dostává po právu na zádelku od War Thunderu patřícímu Gaijinu . Tankové bitvy ve War thunderu už od počátku vypadají lépe než ve WoT a teď se s hřebíčkem do rakve přidá i Obsidian ....

    WoT hraji , ale taky vnímám stagnaci a vylepšování prvků které jsou spíš na okraji hráčského zájmu . Konkurence je třeba ;)
    • tjn ... trebas UI od vydani prekopavaj skoro v kazdym patchi ... zcela zbytecne, zato mechaniky do hry, trebas i naprosto trivialni, implementovatelny za par minut ... kde nic tu nic.

      Ostatne, je to uz dobry 3 roky co slibovali, ze budou vetsi mapy a 30 vs 30 ... zatim je to tak, ze kazda nova mapa je horsi nez vsechny stavajici dohromady ... zaseknes se na kazdym rohu, pripadne se ti tank zacne topit v louzi ...
    • https://www.youtube.com/watch?v=vWN7ak3oAx0

      tohle to mělo být už dávno, ale konečně se snad rozhoupali. Jinak to brečení, že mi to nebude stíhat komp, jsou celkem relevantní. Spusta lidi, si mysli, že na PC, který je xy let starý a pamatuje ještě krála klacka, že rozjednou nové hry či vylepšení stávajicích her...
    • GF bude propadak, ty hlasky jak vsichni pujdou hrat GF jsou smesne a jenom zbozny prani, nic vic. Uvidi se v prosinci az vyjde ten prej realistickej paskvil od gaijinu.
      A ten obsidian paskvil to same, s modernimi tanky jako M1A2 budem strilet jako v druhy svetovy, bez laserovych zamerovacu a balistickych pocitacu. Smesne.
      • GF bude kopanec do koulí pro všechny ty internetové hrdiny co řvou že hned přejdou k WT. Až dostanou one-shot od TD zakopanéhol kilometr daleko tak zase rychle poběží zpátky k WoT
      • Hmm, ty jsi hral GF betu, ze vis, jake to bude? A co je zbozne prani? Ja jsem seknul s WoT a War Thunder vyzkousim, az vyjde. To neni prani, to je fakt.
    • Wargaming proste dojede na tu svou politiku, kdyz to sype, tak co se starat. Hra v zakladu neni vubec tak spatna. To, co mne donutilo s tim seknout byl ten prival naprostych bezmozku.
      Kdyby tam dali alespon league system, nebo ranked MM, nebo sakra alespon vice modu, jako ma War Thunder. Ale ne, kdyz to sype, tak co se starat. Je to skoda, tu hru jsem mel rad.
      Ted nezbyva nez pockat na groud forces ve War Thunder. Nehodnotim dopredu, zda budou lepsi ci horsi, ale doufam v to prvni.
  • Další casual tančíky? *7*
  • Wow, ještě to ani není hotové a už to vypadá lépe než Wot, určitě si to zahraju.
    • Tilwaen
      Třeba proto, že WoT vyšlo už před čtyřmi lety?
      • Coz je dost casu na to tu hru zlepsit, ze?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit