Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hmmm, vyzera to dost sucho :(
    • Neblbni. Vždyť pluje na loďce a je kolem hafo vody.
      *1*
  • Hmm, prčic, vypada to pekne ale xbox si kvuli tomu kupovat nebudu :( Sice je tech her vic, ale pockam si na emulator a bude po srande...
    • No tak to když budeš mít štěstí tak si to třeba zahraješ už s vnoučatama :D
    • keny11
      Tohle je na PS3 a ne na Xbox.
      • to je fuk, konzole jako konzole *1*
        • keny11
          Dobrý vtip.
  • Ta hra podle tohodle videa má docela pěknou atmosféru, no ale jako majiteli PC mi to může bejt jedno *6*
  • bmarg
    Jsem jedinej komu ta hra připadá jako strašná vykrádačka? "Zombí-Ghoulové" vypadaj skoro stejně jak ze Singularity, asi 2 zbraně co tam používaj vypadaj úplně stejně taky právě ze Singularity.. už jsem jen čekal kdy ten týpek vyhrne rukáv a uvidíme tam ten Singularity Sig :-D
    Abych nepovídal jen že to vykradlo jednu hru, tak co to je za ty lítající bleskový roboty? Ihned jak jsem je viděl, tak jsem si vybavil Matrix a chobotničky :-D
    • Jediny problem je v tom, ze prvni dva dily vysli driv nez nejake Singularity. Takze nevim co by meli vykradat :D
      • bmarg
        Kopněte někdo toho kluka :-))
        Myslel jsem to tak, že to vypadá úplně stejně a jestli to vyšlo před tim, tak to mi je u análu. Koukni se na tu zbraň jak tam má to tepelný hledí. Ta vypadá úplně jako ta zbraň co jsi našel v polovině hře a mohl jsi sní odstřelovat v bullet time v singularity
        • keny11
          To by ti ale nemělo být jedno co kdy vyšlo je to celkem zásadní věc která sráží celý ten tvůj hloupý koment o vykrádání.
        • Takže Singuarity okopčilo Resistance chceš říct
        • kopni sebe, singularity vykradlo resistance, ty zbrane co vidis ve videu byli uz v predchozim dilu.. a letajici robutky ma kazda druha fps hra..
  • No, viděl jsem kousek videa a tohle bude zase hloupoučká hra. Už proto, že vývojáři neví zásadní věc. Objekt libovolného tvaru dělá po vhození do vody vždy kruhy naprosto nezávisle na jeho tvaru.
    Další důvod proč konzole EE.
    • v tom pripade je 99% her hloupejch.. ne tvle roflaku co ma spolecnyho nejaka vodni vlnka s hlouposti hry? :D
  • xbox master race!!!!
  • páni toto je grafika! gears of war 3 môže lízať paty!
    • Ataker
      Ty si teda komik :D
      • ale on ma pravdu co se technicke stranky tyce.. kdo to nevidi je hnup.. :)
        • Ataker
          No prostě nesouhlasím asi jsem hňup :)
  • Nevím proč je tahle hra tak důležitá pro PS3, možná když se hraje tak je to lepší než se na to dívá. Vždy mě na střílečkách zajímají zbraně, jak vypadají, animace snima, co dělají. Ale tady jsou nezáživné. Samoplay (či útočné pušky se všechny nabíjejí stejně, všechny maj stejně uložený zásobník. Tak jakej je pak mezi nima rozdíl? Střílej jak bez zpětného rázu. Přijde mi to prostě také ploché.

    Už od dob PS1 spolu Insomniac a Naughty Dog spolu soupeří. Vždy vydávali hry proti sobě, teď trochu má každé studio jiný žánr. Ale to nic nemění na tom, že Naugty Dog byli vždy lepší a talentovanější.
  • O co tam jde? Alternativní minulosti si obvykle nepředstavím tak, že mi po USA běhají obří mechaničtí brouci. *1*
    • Hloupý troll...
  • Cajk
    Tohle je docela starý vidko ,žejo:)
    • Take si rikam, ze jsem ho i takto sestrihane videl asi pred mesicem, minimalne *3*
    • keny11
      Je jen trochu sestříhaný.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit