Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inukai

    Plus k dobru je že je plánovaná čeština do hry, taky sem se sám u hry párkrát natrapil, ale jinak fajn 

  • Abe Sollstorm ps4 pro - je hra na kterou sem se těšil a nezklamala mně rozhodně hra se posunula do předu i Orig Obtížnost zůstala paráda - žádná easy hra 😁👍.... - Ovládání  je tam nové ale je to jen o zvyku... 

    Docela mi tam chybí možnost prohodit ovládání z páčky na šipky abych mohl hrát ovládat Ejba přesněji... - zvuk a Videa paráda - jen na psn trofeje to musí být extrémní  na platinu kterou bych z tohohle dílů chtěl ale to  je fakt pro maniaky 😂 protože to hraju na normální obtížnost a mám co dělat... 

    - Abe 1 a 2 sem hrával na ps1 víc ten  druhý díl sem mněl radči než ten první který byl taky super 

    - co mi na New Ejbovi vadí že zmizelo prdění a pískání si melodií s Ejbem a jeho slovo Eňonu při kterém roztáhl ruce a podíval se na hráče... 

    - i Sligovi chybí jeho hlášky a zvuky ze starých dílů  u kterých sem se taky dost zasmál 

    - nové ochočovaní nepřátel z Ejba vyletí paprsková koule a tím si ochočite koho chcete 

    ale prostě mi to nesedí staré bylo lepší žůžů a o ochočily ste toho kdo byl nejblíž k vám... Tohle new ochočovaní zůstalo z Ejba 3 Munch Oddysey z ps3 psvity... 

    - házení lahviček s Vodou či jejich zeleným chlastem který můžete zapálit... Ovládání je nepřesné mířím tam s obloukem ale spadne to úplně někam jinam než sem chtěl - Chybí i možnost ukládat si hru na každém rohu jak u Ejba z ps1 ale místo toho jen checkpointy,... I v ABE NEW N TASTY to chybí místo toho jen Quick savé a checkpointy.... - Ale hratelností a obtížností hry si během hraní hry připadám jak zpátky časem zpět na ps1 a mám ztoho stejný uspokojivej pocit jako tenkrát na ps1... - při hraní se musíte prostě hodně snažit... A tady jak někdo napsal že mu nevadí umírat ve souls hrách a tady jo to mně zas naopak... Umírání a opakování k Ejbovi prostě patří... - za mně 9 z 10 hra 🙂👍... 

  • Corvus

    Je znát, že hraju od '89 roku. Mě to tak těžké nepřišlo. Líbí se mi variabilita prostředí, humor i stealth. Ale je fakt, že detekce plošinek je někdy problematická, plus házení lahviček mohlo být uděláno nějak šikovněji.

  • radim.zaty

    Asi v Sony věděli, proč to dají zadara v PS+.

    Tak si holt na nějaký ten patch počkáme, než to zkusíme. 

    • redicius

      nicméně patch asi neopraví chyby v gamedesignu ... jinak, taky mám zakoupeno v ps+, ale konzoli zatím ne :D

  • KIMCID

    I tak těším

  • KarlosCZE

    Já to dohrál (všech 17 levelů) a celkem se mi to líbilo.

    Jen mě mrzela absence chrámů a "přírodních" levelů. Ten industriální desing se mi pak už přejídal.. dal bych tak 7-8/10.

  • Horst_Fuchs

    Takže žádnej quicksave jako v původní PC verzi z devadesátek? No, díky za upozornění, vyzkouším snad až to bude v nějakým bundlu.

    • Inquisitor

      V oddysee nebyl a to bylo celkem peklo, pořád opakovat stejný úsek hry. A že jich bylo. Hlavně při likvidaci 6 min v řadě apod.:) Po kritice přidali do druhého dílu Exodus quicksave. Nechápu proč se k tomu teď vrátili.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit