Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • michaliuz18
    nehadajte sa tu a radsej povedzte ci vam to ide nech si nepokazim tym crackom celu hru :)
  • není to náhodou crack? :D to se na tenhle server myslím moc nehodí :)
  • cztorrent to jistí :D
  • Kingo1983
    vdaka...
  • asi jako ty, že? *4* Prosímtě, víš kolik já mám v PC nainstalováno programů od neznámého autora? A navíc ani nepoužívám antivirový program a Windows Update, protože obě mě neuvěřitelně otravujou a antivirák je stejně k ničemu (akorát vám hlásí viry tam kde nejsou a odstranuje vám soubory, které jsou nicotnou hrozbou). Takže tak za měsíc vždycky nainstaluju Aviru Free, vyčistím PC a jede se dál po staru. A navíc nevím proč tu meleš něco o vybílení bankovního konta, protože je to jen nástroj sloužící k lepší konfiguraci obrazu hry. To že se ti neukáže autor, neznamená, že to je nějakej "program, kterej ošálí blbce tobě podobné"...
  • Joha
    Len aby nebol novy Max Payne locknuty na 30FPS... to by ma uz dost nastvalo :D Tak ale zatial to aj tak vyzera ako hra pre idiotov... ale uvidime... Ja chcem Max s nopir atmosferou :O
  • virustotal.com máš nejlepší.
  • to nekdo jeste pouziva ? *2* *2*
  • Vím, ale na tuhle poznámku nešlo nereagovat *3*
  • Pokud vim, tak ty ksichty nahravali ve 30 FPS, takze pokud si to odemknete na 60FPS, tak vsechny cutsceny budou vypadat pomerne prapodivne
  • Akorát FPS ve filmu a FPS ve hře je něco trochu jinýho. Film ti v 24 FPS prijde plynulej ale zkus si něco hrát v 24 FPS...
  • Zajímalo by mě kolik těch mínusek ti dali lidi co chodí na nejmenovaná war-ehm fóra
  • Ano, filmy průměrně mají 24 FPS, takže můžeme být rádi, že tady povolili 30 *1*
  • Skontroluj to online cez nejaky server, ktory kontroluje viacerymi antivirusami. Napriklad virscan.org .
  • Jazz
    Anó a proto musíme mít 30 FPS, že ? *6*
  • hru som kupil, nainstaloval, vidim cierne bary hore dole, hned pisem do rockstaru ze co s tym, oni ze sa ospravedlnuju, ale nemozu s tym nic spravit, ja ze dik teda. stiahol som dnes toto a uz mi hra nejde vobec. thanks, but no thanks!!
  • podle NODa je to ok
  • Možná jsem k tomu dodat: "tak pouvážím a možná LA Noire stáhnu ZE STEAMU". Ale chápu, že když se řekne slovo stahovat, tak si předstvíte piráta...
  • a nikoho nenapadlo, ze je to zamer ? Pokud vim, tak Noire buduje na filmove atmosfere *2*
  • Kingo1983
    Avira mi hlasi virus. Este niekto kto to dal kontrolovat?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit