Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cztorrent to jistí :D
  • není to náhodou crack? :D to se na tenhle server myslím moc nehodí :)
  • ja se toho kurzuru mysi nemuzu zbavit ale muzu potvrdit funkcnost prikazoveho radku :) jenom ta mys se** :D
  • zeLOL
    k comu mi je fps unlock ked nedavam ani stabilnych 20fps :D:D
  • hru som kupil, nainstaloval, vidim cierne bary hore dole, hned pisem do rockstaru ze co s tym, oni ze sa ospravedlnuju, ale nemozu s tym nic spravit, ja ze dik teda. stiahol som dnes toto a uz mi hra nejde vobec. thanks, but no thanks!!
  • michaliuz18
    nehadajte sa tu a radsej povedzte ci vam to ide nech si nepokazim tym crackom celu hru :)
  • prosím Vás pekne ako si to tam mám hodiť keď nemám steam verziu? a ešte k tomu to vyzerá byť crack *9*
  • Mato1987
    prosím Vás pekne ako si to tam mám hodiť do zložky keď nemám steam verziu? a ešte k tomu to vyzerá byť crack
  • Najděte si L.A.Noirefix.exe na netu a stáhněte si jí. potom nainstalujte 60 fps verzi v rozlišení 16:9 a pojede vám to bez sekání. Mám odzkoušeno. *14*
    • Najděte na internetu.. to už si k tomu moch dát i odkaz jestli si to už stahnul a věděl si kde.
  • Pro mě je to naopak celkem potěšující zpráva, protože zas tak dobrou sestavu nemám a na 30fps mi běží většina her s max. nastavením grafiky. Hlavně když se to nebude sekat, tak pouvážím a možná LA Noire stáhnu.
    • Zajímalo by mě kolik těch mínusek ti dali lidi co chodí na nejmenovaná war-ehm fóra
      • to nekdo jeste pouziva ? *2* *2*
    • Možná jsem k tomu dodat: "tak pouvážím a možná LA Noire stáhnu ZE STEAMU". Ale chápu, že když se řekne slovo stahovat, tak si předstvíte piráta...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit