Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • koho to zajima tak tady je video z Arrival http://www.youtube.com/watch?v=SuqkcDR8vDc
  • Drom
    ja si rejpnu: Proc davate do tagu RPG, kdyz na games.cz Mass effect nepovazujete za RPG?
  • Tak jestli je to ono, tak sakra cekam poradnou zabavu :) stejne me vic zajima jestli se vsichni Reaperi vrhnuli na Zemi, v ME3 traileru jsme jich sice videli par ale jak rikal statecny vojak na Big Benu tak utocej na vsechna mesta, Takze pokud jim to trva tak dlouho vyhubit zivot na jedne planete, jak jim to asi trva se vsema :) asi tak 40 000 let ne ? :D
  • To je to DLC co ma propojit dvojku s trojkou? Nebo prijde jeste dalsi?
    • rancor1223
      Tohle DLC by mělo být bohužel poslední..
      • Spades
        bohuzel ? snad konecne... aspon uz vyjde goty verze, bo na xboxu stahovat DLC nehodlam
        • Ja si je stahl, a minimalne u Overlorda a Shadow Brokera to za tech par stovek stoji.
          Dohromady vyjdou ani ne na 500kc a s hratelnosti delsi nez vetsina strilecek apod. ..
          Ale GOTY ostatnim urcite prijde vhod - to ne ze ne : P
  • Ak si odmyslim alternate appearence packy a podobne xindly, tak tie vacsie DLC k ME2 boli dobre a kvalitne.
    Tych 360 BioWare bodov za to kludne dam :-)
  • ... ať si jdou s těma DLC někam, když stejně na jejich web to je pro náš region nedostupný:(
    • Anebo stačí stáhnout češtinu od týmu CCCP. Instalátor si stáhne instalaci LotSB, nainstaluje ho a pak nahraje češtinu. O podobný instalátor do Alternate Appearance Pack 2 nikdo neprojevil zájem, tak jsem ho nakonec nedělal.
      • Zdravím. Chtěl jsem se zeptat, jak to vypadá s opravenou češtinou do ShadowBrokera? Děkuju.;)
    • MrSanta
      Aby byla DLC dostupná, tak stačí přehodit jazyk do angličtiny. Já to tak mám a DLC bez problémů stáhnu.
      • ... njn, jenže já si eng přečtu tak max nějakej mail, pomalu a v klidu :) na ty rozhovory v ME se nechytám, jedině že by to šlo nějak pauzovat, tak možná :)
        • rancor1223
          stačí PrintScreen nebo foťák a máš to :D
          • Nebo se stačí na Bioware a jejich DLC vykašlat. Já si snad koupil hru s příslibem DLC. Teď musím měnit nastavení jazyka, registry atd., zase jsem za hru zaplatil víc než v zahraničí a zase jsem dostal horší služby.
      • Plus změnit jeden soubor v registrech, ale v zásadě je to tak. Věc pěti minut a DLC lze vesele stahovat a hrát, legálně přes Bioware social.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit