Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • když vam jde battlefield 3 na plne pecky melo by jít i tohle
    • Co to plácáš, BF3 je uplně jiný engine, který pracuje na určitých sestavách uplně jinak. To nemá s touto hrou vůbec nic společnýho. Imho u BF3 na ultra jsou některý algoritmy přemrštěně náročný.
    • p.s. pričemž battlefield je 2 roky stara hra
      • Nikoliv. Pokud se jedná o hru, která poběží i na PS3 a X360, nemůže se nároky, pokud totálně nemrší optimalizaci konverze, lišit od jiných multiplatformních her. Hardware konzolí možné nároky poměrně jasně omezuje. Je tedy docela jasné, že ani žádná technologická revoluce ani veliké nároky přijít nemohou. Technicky se tak zážitek zřejmě nebude od ostatních příliš lišit, nicméně máte relativní jistotu, že pokud vám jdou jiné podobné tituly, i kdyby 3 roky staré, půjde i tohle, protože cílový hardware je stále ten stejný: PS3/X360.

        Pokud tedy se praštíte přes kapsu a pořídíte PC za 25K, hw nároky přestanete číst dokud vyjdou nové konzole :-) a nebo pokud se nebude jednat vyjímečně o PC titul s ambicemi na techno-pecku.
  • tie poziadavky su vzdy kravina neviem naco to vobec udavaju ked tam neni napisane na akych detailoch to pojde na ich doporucenych
  • Inquisitor
    To je zase překvapení. Ty už to pár let jenom kopírujou.
  • ja bych radsi vetsi pozadavky, tohle zas bude technologicky omezeny konzolema. Ale s tim uz sem davno smirenej no.
    • A nebo možná zpřístupnit hru i lidem se slabším PC ? *7*
      • myslis jako lidem co si PC kupovali pred vydanim konzoli nekdy pred 10ti lety? takovy lidi hrajou hry?
        • No predstav si ze niektorí ludia si kupuju pocitace raz za 3-4 roky maximalne s nejakou obmenou grafickej karty.
          • Inquisitor
            Já mám počítač pět let :D. Jenom jsem před dvěma roky vyměnil grafiku.
  • pozadavky jsou na nic dulezitejsi je jak bude hra optimalizovana protoze i na najvykonejsim PC se hra muze sekat
    • Taky pravda :). Viz. takový Gothic - prostě tam nechápu, proč nedokáží vyvinout takový engine, na kterém by ta hra jela krásně. Místo toho, i se IV, mají potíže i ty nejvýkonnější graf. karty :P.
      Naopak jako výborně optimalizovanou hru bych viděl Max Payne 3 - bál jsem se, že to nerozjedu ani na střední a hle hle - na nejvyšší naprosto v pohodě, a to mám starší Intel Core2Duo 3GHz (E8600 nebo tak nějak, teď přesně nevím)
  • Požadavky jsou vskutku lahodící :). Jen mne poněkud zarazila ta velikost ;). Ačkoliv hry budou mít stále vyšší velikost :D.
    • Velikost her může být těžko vyšší. Snad větší, ano. Ale ne na dlouho. Brzy bude muset přijít nový komprimační formát či média. Pamatuji hry i na 6 CD :) Dnes jedno DVD. Příště možná Blu-ray nebo něco jiného.
      • Walldstein
        A já pamatuju hry na disketách *2* Pamatuju dobu kdy mít na PC najednou nainstalované AoE II a Pharaoh se rovnalo zaplácání prakticky celého disku a to mluvíme o minimálních instalacích *1*
        • firebug
          Pharaoh!!! Probudil jsi ve mne uzasnou vzpominku na detstvi. Jdu to shanet! :-)
        • Inquisitor
          A igelitka plná disket :D
      • Veskoslav
        No nevím, ale poloviny nových her, co jsem kupoval je minimálně na dvě DVD:)
      • No...když bude potřeba pro hru Blu-Ray disk, tak logicky ta hra bude zabírat "víc místa"
      • V dobe digitalni distribuce se noveho formatu moc obavat nemusime. Doby, kdy lidi tahali hry na DVD nebo CD jsou uz davno pryc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit