Přejít na výpis diskuzí

Off-Road Drive, konkurence pro FUEL?

3.12.2010 10:45
levis   5 příspěvků

1C vydali novou sadu obrázků ze svých nadcházejících závodů Off-Road Drive, které by dle odvážných vyjádření svých tvůrců měly konkurovat slavnějšímu konkurečnímu titulu FUEL. Vývojářské studio Avalon tu sice nestvořilo otevřený herní svět, nabídne ale závody o Ruskou trofej, Tchajskou trofej, soupeření...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Tak s FUELem bych to zrovna neporovnaval..... tohle je prava offroadova hra - ve stylu Insane, Screamera 4x4 a novejsiho ceskeho Motorm4xu ;)

  Co ji sleduju tak to vypada velice dobre - konecne neco pro offroad nadsence! *5*

  A jestli uz nevite tak je ke stazeni i oficialni DMEO zde: http://4x4game.ru/files.php -obsahuje jedno auto a 2 trate(bahnitou a kamenitou) - urcite stoji za vyzkouseni!
 • Fuel byl opravdu špatná hra,a obří svět (který ale byl o ničem,nevyužit,nudný) na tom nic nezmění..Jak jsem napsal,ani hlavní tahák hry (ten svět) nebyl dobře udělaný..Ale jinak nápad s tím obřím světem dobrý,představte si co by se s tím dalo dělat..Třeba GTA na takto obrovském světě (tam by nevadil ani nezničitelnej svět který Fuelu dost škodil),nebo Arma (či OFP) na této rozloze..
 • Jozef123
  Tiež som názoru že Fuel bol otrasný raz som to zapol a potom som sa k tomu neodvážil ... *11*
 • Pch, konkurence pro FUEL? :D Fuel je totální ......, takže je cokoliv lepší než Fuel. :)
 • Kolik stojí tato sranda daň poplatníky. /http://zpravy.tiscali.cz/kdyz-chybi-policiste-prichazi-abl-muzi-s-obusky-ale-duveru-nemaji-58455.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit