Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím, proč místo, nebo alespoň současně s "převratnou novinkou" Kinect nepřišel Microsoft s dárkem - prohlížeč webu. Pomalu uvažuji, že Xbox budu používat jen jako přehrávač DVD a na hry, prohlížení webu a přehrávání Blu Ray pořídím PS.
  • Nevite nekdo, proc nejsou dostupne na CZ Game Marketplace vsechny hry, jez jsou dostupne na US nebo EN Game Marketplace? Zjistil jsem, ze na tom ceskem toho dost hodne chybi.
  • Zkousel nekdo uz tu migraci?
  • Black_Hand
    hmm zkusil jsem se prihlasit na svuj cz ucet pres dawn of war 2 (jeste neregly klic) a nic. na UK ucet to funguje.
    • Black_Hand
      fajn, uz jo. chtelo si s tim trochu pohrat. linky v clanku nefungujou. jeste dumam, kde si zaregistruju klic...
  • takže budu moct konečně hrát online když mám účet reglej jako CZ???
  • Týka sa to i SR, alebo u nás stále nič?
  • Konec článku nechápu, vždyť už je to jasně řečeno ve FAQ:

    Otázka: Bude v Česku dostupná služba Games for Windows – LIVE?

    Odpověď: Ano. Games for Windows – LIVE je stejná služba jako Xbox LIVE s tím rozdílem, že je dostupná prostřednictvím počítače.
    • sleepless
      Aha, tak to je dalsi vec, kterou tam MS v dnesnim updatu FAQu doplnili pote, co na to byli upozorneni. Clanek tedy taktez upraven, a diky za info!
  • Už se těším :D I na Kinect...
  • jen nikde nepíšou jestli skončí IP LOCK.
  • A co takhle napast konkretne, v cem ze je MS Live lepsi, nez PSN, ze to ospravedlnuje to nesmyslne placeni? Co je lepsi, co chybi?
    • To je tak těžké použít Google?
      • To je tak tezke to napsat, kdyz je to tak "jasne"? Pro tebe evidentne ano, tudiz priste prosim vubec neraguj, kdyz nemas cim argumentovat, dekuji.
        • Nalezeno za 20 vteřin za pomoci Google. http://www.theeasymode.com/life/editorials/playstation-plus-vs-xbox-live-gold.html. Jinak nechápu váš přístup. Žijeme v době informací a je pouze na nás jak se je naučíme vyhledávat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit