Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pozadavky take neresim hra mi slape skvele spis ma problem s cestinou-nemohu ji nikde sehnaz
  • Minimalni pozadavky jsou dnes prakticky ve vsech konzolovych portach stejne: C2D 2.2Ghz, 8800GT.. Coz znamena, ze procesor mi stale nebude stihat.:-) Stacilo by investovat 3 litry do HW a byl bych relativne v pohode. Jenze komu se chce dnes utracet prachy za neco mensiho nez i3, ze?
  • Dobrý den. Koupil jsem si originální hru na STEAMU, dostahoval sem ji vsechno ok. Pozadavky mam v pohode, mam herni PC. Ale kdyz kliknu dvakrát na iknonku, tak se mi vlastne ukaze loadovaci obrazovka, toho ''Trola' Nebo co to je a chvíli se to načítá. Potom mi to napíše, že program nereaguje, pohrával sem si i s kompabilitou, ale stále mi to ukazuje to samé. Crack nemuzu sehnat, ale je to hloupost hledat crack, kdyz je to hra ze steamu. Neví někdo čím by to mohlo být, popřípadě jak to zpravím? :) Děkuji
  • presne :D ja mam nastesti C2D 3ghz takze sem zatim v pohode ale nic mensiho nez i3 nema smysl spravne . a to mas k tomu hned novou desku + ramky a ses tam za 6
    • To je prave ono. PC mam stare 5 let, takze vymenit musim nejen procesor, ale i desku a ramky. i3 by me stalo 6000. Za tri litry bych dostal Dual-core E6600, tedy procesor, ktery by zvladal na low-medium vetsinu dnesnich portu z konzoli, ale jednoduse se to nevyplati. Dam o tri litry vic, dostanu vykonejsi procesor s moznosti upgradu na i5/i7. Jenze v soucasne situaci je pro me 6000 prilis. *10*
      • Ja mam C2D na 3000+, a to je procesor v dnešní době plně postačující. Snad jen v Battlefieldu mi klesá fps na mapách s 64 hráči, ale jinak není hra krom této vyjímky na kterou by nestačil.
  • Dobrý den,hru jsem zacal hrat.Ale jak dal,dostal jsem se celkem na zacatek a hned mam problem,nevim jak to napsat skoncil jsem jak kdyby u takove te site kde jsou ty kvetinky,neco ze je profesor (Hughes) nekde dole v prizemi veze.Muze mi nekdo poradit jak dal??dekuji
  • Ahojte takze vcera jsem si dostahoval hru...a dufal jsem ze me na minimalni detaily pujde minimalni pozadavky me notas splnuje hra se me nepatrne seka a nvm proc vsechno je na nejmensi...tak me mrzi ze to nejde plynule :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit