Přejít na výpis diskuzí

Ohlédnutí redakce Games.cz za tím nejvýraznějším z E3 2018

17.6.2018 16:30
Redakce Games.cz 5 příspěvků

E3 2018 je za námi, byť můžete počítat s tím, že minimálně ještě týden budeme zpracovávat spoustu věcí, které byly představené mimo záři reflektorů a nebo prostě nešly stihnout v tradičně hektickém týdnu. Už teď se ale můžeme v krátkosti ohlédnout za tím, co nás na letošní E3 zaujalo nejvíc, ať už jde...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Majkl
  za mě jedna z nejlepších E3 ever, Cyberpunk, Fallout, Beyond Good and Evil, Metro, Dying Light, nové Elder Scrolls, všechno pecky na které se těším!
 • Pulka_lahve
  Mongolská tepna je označení pro silnici 1. třídy nebo tím byla myšlena tepna v lidském těle? Pokud jsem se narodil v Československu, tak mám české, nebo československé tepny?
 • jindra.veliky
  cekal jsem od E3 mnohem vic, gameplay z RDR2, cyberpunku, Doom 2, novej Splinter Cell...na konec kulovy
  • Jack1947

   R* na E3 ale hry nepředvádí, Cyber punk byl ale otázka jestli nemá nějaké embargo?,Doom měl trailer - Splinter cell díky bohu radši nebyl. Division 2a The Crew2 Trials nestačilo?

   Navíc ukázali i překvapení pro pc hráče-Yakuza 0, Kiwami ( kdoví třeba bude i Kiwami 2 a pak po letech pátej díl) Valkyria Chronicles 4.

 • KronosDeret
  Nejen podle reakcí ostřílených redaktorů na skoro 50 minutovou ukázku Kyberpank, Control od remedy a Beyond good and evil zwei.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit