Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jose13

    to si skade vyhrabal tuto definiciu? Lebo je to strasna blbost...

  • SalemCZ

    Má to záštitu olymiského výboru? 

  • JohnyTheZik

    Vzdyt existuje WESG, coz je v podstate e-olympiada, kdy se hraci z ruznejch tymu sejdou pod vlajku svy zeme.

  • Mame olympiadu, paraolympiadu, tak preco nemoze byt E-olympiada ? Komu sa nepaci, tak nebude pozerat. Ja tiez neviem co je zaujimave na krikete alebo vodnom pole.


    Nehovoriac, ze mi pride velmi nefer ked niekto moze v plavani vyhrat aj 10 zlatych medajli, pricom v hokeji mate sancu na jednu, pripadne v mnohych inych sportoch.

  • Stejně jako když dnes potká golfistu

  • Záleží na jaké mapě se bude hrát 😉 V podstatě stejní sportovci v letní i zimní...

  • SalemCZ

    Hokej, brusle mají nože, baseballové pálky atd.

  • Paulcz

    Cyklistika, ani nechci vědět kolik mrtvých brouků to má na svědomí, nemluvě o zraněních apod.

  • Knifer

    Co třeba vyměšovat? 

  • jenda84

    nedovedu si představit, jak se na chodbě v olympijskym parku potká desetibojař a obrýlený nerd.. co děláš ty? Desetiboj a ty? já hraju hry 😀😀

  • SalemCZ

    Jako asi bych taky radši chtěl vidět eOlympiádu, než aby se to odehrávalo na klasický Olympiádě. Ale třeba aby to bylo pod záštitou Olympiského výboru. 


    Kam by podle Vás měly esporty patřit do letní, nebo do zimní?

  • TheGGG

    to by jsme brzo mohli mít na olympiádě i soutěž v jezení hotdogů nebo v m*čení do dálky... prostě se musí zachovat nějaká úroveň... už tak dost, že tam cpou blb*sti jako golf atd.


    cenzura na slovo m*čení wtf... jaký lepší termín, by mě cenzor doporučil?

  • Knifer

    Tak sport v základu znamená rozptýlení nebo obveselení takže to hry splňují.😀

  • TheGGG

    protože na olympiádě má být SPORT, ne nějaké hry, ty sport nejsou a nikdy nebudou...

  • Přesně Box, rugby, lukostřelba, šerm, taekwondo, řecko římský/volný zápas... samé nenásilné sporty :D

  • RaketovyZid

    Hry jsou moc násilné, ale judo a střílení není. 😂😂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit