Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám pocit, že je to dost náročné na HW. 460 jela na plný výkon a na plný větrák.
  • Je to super hra hrál sem Demo asi 4x :) už se těším až to vyjde.
  • Tuto ma typek take preview aj s gameplayom. Sice som sa niekedy chytal za hlavu pri bojoch ze co to kua robi, ale clovek ma o hre aspon lepsiu predstavu.
    http://youtu.be/3e77FlAaXYY
    • DarkShadow14
      tutoriál a on sa skoro nechá odbachnúť, pričom tam v kuse omiela že je to x-com like, no ak on hral niekedy x-com a prežil s celou jednotkou aspoň dve misie tak ja som Matahari *1* ale ináč tá hra vyzerá perfektne neviem sa dočkať 1. februára
  • MinisterOfSillyWalks
    sice nemam rad to gangsta období ale jestli to je pořádná tahovka tak to bude nářez *14*
  • Napíšu to pod Omertu znova: Give me Thompson 1928, baby :) těším se!
  • Staré dobré Gangsters je určitě lepší.
  • kdyz jsem si ten trailer pustil hned jsem si vzpomel na Mafii 2 tedy radsi bych si zahral datadisk k M2 nez tohle no ale ten uz zadnej nevyjda a vsechna DLC co vyrizli ze hry pred vydanim uz vysla a jak je videt zadne dalsi nebyly a nebudou...
  • walltar
    Hmm to mě připomělo Gangsterskou hru co sem hrál kdysi zamlada ... tohle si s chutí zahraju.
  • Ja se na to docela tesim, ackoli me stale trochu strasi fakt, ze hra vychazi i pro xbox. Napriklad XCOM je sice fajn, ale to nemotorne ovladani kvuli xbox verzi je priserne.
  • Strasne me to pripomina Chicago 1930.
    • Chicago 1930 bylo skvělé a hlavně díky dabingu :)... to tenkrát byly dabované skoro všechny hry

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit