Přejít na výpis diskuzí

Omlazená mapa Euro Truck Simulator 2 vypadá na prvních srovnávacích obrázcích k nepoznání

24.5.2018 17:58
Patrik Hajda 7 příspěvků

Hlasité volání nejvěrnějších fanoušků truckerské simulace bude konečně vyslyšeno. V SCS Software se rozhodli posvítit si na státy úplně původní mapy pět let starého Euro Truck Simulator 2. Zároveň se po vás žádá další trpělivost. Omladit celé oblasti je opravdu zdlouhavý proces rovnající se tvorbě úplně...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skvělá práce. Moc se těším.
  • Nevím nevím, jsem zvědav jak dlouho jim bude trvat než se takhle dokopou ke dokončení celé mapy.. A to nemluvě o tom že ten engine už má také svůj věk a pomalu by potřeboval nějakou výraznější obměnu. Jinak samosebou super že na tom stále tvůrci dělají, ale vážně by mě zajímalo jaké mají s tímhle plány.
  • Musím vyjádřit spokojenost s touto hrou a jak k ní přistupují vývojáři. Začíná se rýsovat reálná podoba kompletní dopravy. Jak aut, provozu, silnic, počasí a dalšího. Ale přeci jen, jedna věc, a to, upravit připojovací a odbočovací sjezdové a nájezdové pruhy. A rychlost dobrždování všech aut před překážkou.
  • Už teď se bojím o své náklady, až se budu "kochat"... :)
  • Trošku se vám rozpadá mobilní vzhled.
  • Mě to prijde dobrý a jak to tam bude tak sednu za volant ( nemyslim do skutečného auta a kamionu ale k volantu který mám připojen k notebooku
  • Hurá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit