Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pěkný, ale Micro-Uzi má model úplně špatně.
  • Hanzales
    Max3 bude jiný než Max 1 a 2, i tak je to jedna z mých očekávanějších her. I kdyby to dopadlo podle mých nejskeptičtějších předpokladů, pořád si rád jen tak zastřílím po práci oddechově ala bulet-time. No a pak už to může být jen lepší a lepší. Hlavně ať to má depresivní atmosféru, pořádnou obtížnost a aby se nejlépe Max ke konci řádně nasr*l a municí se v tomto případě naopak nešetřilo :) Prostě bych rád na konci hry rozcuckoval co nejvíce záporáků (a pak že hry mají negativní vliv na násilí a agresi, osobně bych pavoučka nezašláp a pěstí jsem vždycky akorát dostal) ;o)
    Btw, taky by ten trailer mohli někdy zakončit neobvykle: "Do NOT preorder here..." "We are definitely not at FaceBook" ... myslím, že by to zaúčinkovalo víc :)
    • a nemyslíš, že to že máš potřebu toho velkýho násilí ve hrách, souvisí právě s tim, že v realu ses az moc velkej klidas?mozna by neuskodilo zajit si obcas zaboxovat a dostat to ze sebe :)
      • Hanzales
        Tak to už spíše pošilhávám po nějakých bicích ;o) To tě může deset blbů totálně vytočit a rozhodit (práce supportu je někdy krutá a i nejotrlejší proženou šroubovák stolem) a vymlátíš to ze sebe cobydup ;o)
        Jinak násilí ve hrách nějak nevyhledávám. Jen mi nějak nevadí si občas rozstřílet pár polygonů a textur a spíše jsem chtěl poukázat na fakt, že i když už jsem vedle mírumilovných her a simulátorů rozstřílel milióny nepřátel, agresi to ve mně nějak nevyvolává. A i když jsem třeba v HL1 ty vědce chránil před smrtí více než sebe, střelit občas nějakého do břiha jen tak mi taky problém nedělalo. A takový Soldier of Fortune, to byl inet 36kb/s a já těžký puboš ještě :D Přesto by mně v životě nenapadlo vzít zbraň a někoho rozcuckovat v reálu, jak to někteří psychologové téměř prezentují.
        PS: Ty vole zaboxovat. ...nebojím se přiznat, že při mé současné kondici by mně porazil po 10 minutách i takový boxovací pytel ;o)
        • 10 minut je jeste docela dobra vydrz, me by dal KO tak po 5i :D
        • pěkně napsáno xD
        • Psychotic
          "i nejotrlejší proženou šroubovák stolem"
          Nejotrlejší proženou stůl šroubovákem *1*
  • Čas 8:21, může mi prosím někdo vysvětlit co má znamenat to trhnutí levou rukou a kovový zvuk? Vždyť se zbraně levačkou ani nedotkne.
    • Oprava: čas 0:21, nedával jsem pozor při psaní.
      • Mechwarrior_bw
        zrejme myslíś HK slap, samotnej zbrane sa nedotkol, pohybom dolu a vpred uvolnil iba napínaciu páku a tým záver.
        • Děkuji. Přeci jenom jsem si říkal, že hra formátu Max Payne až takhle nedokvašené animace nemá, proto jsem se takhle obecně zeptal. A rovnou se dozvěděl něco nového ^_^
  • Nebyt tam Euphoria, ani bych neuvazoval o koupi *3*
  • ten střílí na takovou vzdálenost, že by snad bylo lepší, kdyby vyfasoval meč
    • Pozor at se toho nechytnou a nepřidají ho tam
      • Max Payne s katanou! Jako za časů Kung Fu modu ^_^
        • Mechwarrior_bw
          tak od Bruca Willisa (ktorého urobili z Maxa) má už ku katane blízko, Zed by mohol vyprávať :)
          • Zed is dead baby:).
    • heartless_cz
      :D
  • Je to dobré a né že ne ale myslím si, že původní paleta zbraní by uplně stačila. Na druhou stanu když chcete z noir hry udělat hru v rainbows and unicorns stylu tak je potřeba hodně kůůůl zbraní
    • jediné co mě těší je přitomnost FN-FALu (do te zbraně jsem se zamilovalv jagged alliance 2 takže srdcovka) ale to je tak asi všechno .... nevím jestli ocenim 6 pistolí, 5 samopalů, 5 útočných pušek a bůh ví co ještě
  • ALIENVIK
    A plešku bude používat jako flashbank. *1*
    • zabil :D :D
    • Mechwarrior_bw
      aká to že banka ? *1* sry
    • Ataker
      Tak teď si mě rozesmál :D tleskám ti :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit