Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zrzzek
    Podle toho, jak se Overwatchovi daří, to bude mít Battleborn hodně, hondě těžké...
    • Jack1947
      Obě hry nebudou F2p. Hmm... že by zachvíly zpoplatnily i moby...
  • Hra má šanci, jen když to bude F2P. Jinak se to nemůže Overwatch postavit. Masivní kampaň a svatozář kolem blizzardu se postaráo úspěch jejich hry a tato hra bude mít co dělat sehnat dost hráčů.
  • Konečně někdo zaplní díru na trhu ! Online rubačka, to je to, po čem hráči už dlouho marně volají !
    • samozřejmě.. ale u mě zaplní max díru do kanálu.. po té betě.. zlatej overwatch..
    • To je recese že? *3*
      • To je ironie *3*
  • ta hra je hodne slaba, zkousel jsem ten beta test co byl minulej tejden a bida...
    • Jack1947
      To byl jen nějaký technický stress test ne? tak od toho fakt moc čekat asi nelze...
  • Tak tyhle posuny tu hru zabijou... Vždycky platilo kdo dřív přijde ten dřív mele a u her to platí dvojnásob. Stačí se podívat na prodeje (dospělých) konzolí, xbox 360 se prodával super proti PS3 a teď zas opačně PS4 o dos lépe než xbox one. Záleží kdo prostě přijde první.

    LoL přišlo taky s moba první mezi masy. Dota 1 paběrkovala jen jako mod pro W3. A Dota2 nikdy nebude tak velká jako LoL, celkem mi přijde jak kdyby malinko upadala. A to jsem její fanoušek. (A heroes of the storm taky nikdy nebude tak velké).

    V tomhle případě to bude úplně o samé. Overwatch si utrhne všechno pro sebe.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit