Přejít na výpis diskuzí
Onlinové hry hraje pravidelně víc než půlka lidí na internetu, tvrdí výzkum
29.1.2018 | Václav Pecháček
5 příspěvků
-
Ve studii píšou, že loni poprvé nastala situace, kdy byla většina lidstva (3,8 mld. ze 7,5 mld.) připojená na internet. A tak se ptám, na co ten Skynet sakra ještě čeká?
-
-
Kontrola tohoto prostoru musí nejdřív uzrát jako víno, vydrž Anča !
-
-
Trochu dvojsmyslný titulek - nejdřív jsem ho četl že víc než půlka lidí hraje onlinovky přes internet, což je teda fakt zabijácká informace :-)
-
-
*1* To mě nenapadlo, to by byl investigativní článek století
-
-
Ve skutečnosti je těžké říct, co tím online hraním vlastně Kaspersky myslí. Třeba už to slovo "pravidelně" z titulku jsem v odkazu nikde nenašel. Na mobilech si pod tím lze představit hraní se zapnutým připojením, kdy naskakují online achievementy a hráč občas zavítá do online obchodu. A na počítači bohužel sem tam jede i singl jen s připojením, tak to vlastně lze brát taky jako online hraní. Antivirová firma bude ve svém průzkumu každopádně preferovat co nejvyšší možná čísla.
-
-