Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • problem wildstaru je ze ta hra je skutecne hodne tezka, obzvlaste end game raiding. uz jen udelat hodne dlouhy quest chain na odemceni 20manu vubec neni prdel, a to ani s komunikujici guildou, natoz nejakym pugem, ale ten pocit po dodelani nejakyho dungu je proste super, akorat po 20tym pokusu uz dost boli prsty z 300apm.

    tim padem casual hraci brzy odesli, coz je v poradku, protoze ne kazdy chce investovat X hodin denne, jenze se tak hracska zakladna snizi jen na hc hrace, kteri uz stezi zaplati servery.

    taky prvni mesic nebo dva se devove moc nenamahali s opravovanim, takze spousta veci byla zabugovana, vcetne nekolika dulezitejch q chainu. jak je to ted, netusim.

    osobne jsem prodal max lvl ucet s 8 nafarmenyma mesicema za 500 vic, nez jsem hru koupil a jsem rad, protoze zpetne vidim, ze na 20man, nedejboze na 40man bych proste casove nemel.
  • Porad je to ale nejlepsi mmo na trhu, to ze ma mozna mensi hracskou zakladnu [s porovnanim treba s WoW] ale v pripade wildstaru znamena "kvalitnejsi"
    s technickymi issue jak pisete se ja osobne nesetkal a neznam nikoho z meho okoli [guilda se 3ma raidovacima 20man a jednou 40] kdo by mel nejakej fps nebo jine technicke problemy.
    Obecne je hra velice stabilni, problem muzou mit jen lidi se slabsim AMD processorem.
    Ted si sice s tim poslednim patchem zadelali na par novych bugu, ale nic co by vadilo.
    od BC imho nejlepsi mmo, a to jsem jich zkusil vic nez je vubec zdrave mnozstvi... :] *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit