Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • omlouvám se za double-post. Zdrojem informací pro můj předešlý příspěvek je post člena community týmu ArenaNetu na gw2guru.
    link:http://www.guildwars2guru.com/forum/showpost.php?p=1070552&postcount=652
  • Vývojáři nepoužili výraz "Open beta" úmyslně, protože ke klasické open betě ,tak jak ji známe, nedojde. Testy budou probíhat podobným způsobem jako tomu bylo u GW1 - pouze víkendové vstupy pro vybrané lidi. Je tedy možné, že se hodně lidí dočká hry až při vydání :-S
  • Knifer
    Tak jsem se konečně dočkal. GW2 sleduji už od oznámení a doufám že se mi všechny sliny co jsem zatím u videí vypustil vrátí i z úroky *1*
  • miker17
    jelikož jsem hrál jedničku tak si stoprocentně koupím a zahraju díl druhý na mém seznamu her ke koupi je ješte kromě Kingdom of Amalur taky MMO Sacred World
    • *The Secret World
      • miker17
        jj sorry moje chyba
  • sankuri
    Pro vsechny tardy kteri nemaji o hre ani zakladni informace:

    http://www.youtube.com/watch?v=xBC_ig73aMs
    • nechapem, cas od 1.06 -1.14 bol Warhammer online, to je nejaky fake?
      • sankuri
        Ono by to chtelo predevsim poslouchat komentar u toho videa..
      • No bylo tam i WoW, je to jen pro porovnání, jak to půjde do detailu a přitom to bude pěkně svižné.
    • Malleth
      Super video.TOR se může jít zahrabat
    • Pěkné video. Dokoukal jsem se dokonce a celou dobu jsem se nenudil. To je u videích, které jsou zaměřené, jen na ukázky dobré *1*

      Mám jen otázku. Budou úkoly nadabované? Doufám, že jo. Asi se ze mě stane velký hráč MMO her. SWTOR mě chytil a myslím si, že i GW 2 bude patřit do mé sbírky, ale chtělo by to namluvené dialogy. Pro učení Angličtiny a Němčiny je to opravdu dobré a hráč to nutí hledat slovíčka i se zaobírat smyslem toho co ta postava říká, i když někdy z toho vyleze zabij vůdce rebelů, ale ten zmetek se schovává a musíš ho nejdříve vyprovokovat atd.... I odpovědi jsou skvělé.... A proto doufám, že tento systém bude i u GW 2 *1*
      • sankuri
        Vsechno od hlavniho pribehu az po ty nejobycejnejsi hlasky NPC bude nadabovane.
        Pokud chces nejake videa ze hry s commentem tak jsou vyborne tyto od TotalBiscuit (jeden z nejznamejsich a velmi kritickych recenzentu z Cynical Brit):
        http://www.youtube.com/watch?v=4ttfOuxB6Gc&hd=1
        http://www.youtube.com/watch?v=TnVGEYGE8hs&hd=1
        Z dalsi vystavy:
        http://www.youtube.com/watch?v=TfE_Xu9H1Bw&hd=1
        http://www.youtube.com/watch?v=83_Ei14H6Ag&hd=1

        Dalsi si urcite najdes:-)
      • http://www.youtube.com/watch?v=TitWRWmaZwg
        asi neni co dodat
        • Děkuji moc. Tak to vypadá, že budu muset zkusit betu, ale osobně bych řekl, že GW 2 budu hrát na 75% *5* *5* A to je podle mého měřítka hodně, moc.
      • Pochybuju. SWtOR to má jako jediná hra a proto je nejlepší.
        • Daj si facku za svoju slepu stupiditu, robis hanbu aj tej svojej komunite
          • Komunita SWtOR a My Little Pony, která se hodně překrývá, se nemá za co stydět!
    • Cus Rozbuska komunita to tady uz valcuje *1*
  • sidi
    mna zaujima jedna vec hlavne ze co budu pisat recenzenti ked si vyskusaju GW 2 a uvidia jeho pribehovy system, kedze pri vydani SWOTR seci ospevovali aky je pribeh super a tak, a to GW 2 bude mat asi tak 10 krat prepracovanejsi pribehovy system + uplne novy stil questov ... To sa z toho asi ludia dost posadia na zem :D
    • Myslim, že nikdo se na zadek neposadí. Každého to bavit nemusí. Beru to spíš tak, že to přinese něco nového, ale jako každé MMO tak nejspíš bude pár - . O tom jak to natře jiným MMO se nechci bavit. Bude stačit když to bude dobré a bude to hráče GW1 a i ty co se jim to zalíbí, bavit. Jen ať si lidé zůstanou u WoW a jemu podobných. Mě stačí komunita GW1, která je opravdu fine a rozhodně sem za dobu hraní potkal spoustu skvělých lidí co rádi pomohli a dalo se s nimi bavit. O tom to je. Dobré MMO tvoří i samotní hráči.
      • http://www.youtube.com/watch?v=DFdWA3GrUsw&feature=related jestli se z tohole a podobnejch veci lidi neposadi na zadek (jeste neukazali dx10 verzi) tak at zustanou u omalovankoveho wowo a SWtor pro decka
        • o tom ze GW2 bude podporovat DX10 nikde ziadne info nie je pokial viem tak si nevymyslaj (a myslim ze pre mmo ktore pri takejto grafike ma ist aj na 2 roky starych PC a NB chybat nebude) a inak tymto agresivnym porovnavanim inych hier s GW2 nic nedosiahnes.. (aj ja som to uz porovnaval a vsetci ma poslali do prec :D) proste SWTOR bude mat svojich fanusikov, WoW tiez.. a ine hry.. ziadna hra neskonci v momente ked GW2 vyjde ... mozno dlhsim casom.. ale na hubu moze padnut kludne aj ArenaNet.. nikdy nevies co sa stane
          • http://wiki.guildwars.com/wiki/Guild_Wars_2 Gaile Gray ktera se objevoval v GW jako female ranger a zaba odpovidala na otazky nez mely vychazet datace a kdyz Gaile potvrdila DX10 podporu tak to je na beton a uvedom si že je rok 2012 a DX9 už je zastaralé takže nechapu jakto že si nenašel info o dx10 pokud nejsi uplný noob
          • to zeon: jelikož si nesledoval tuhle hru pečlive tak by si vědel ze pokažde když byla nejaka vystava tak tam vyslo hrane demo a tvurci pri male tiskovce odpovidaly na otazky a potvrdily ze hra bude podporovat DX10 a na strankach to maji hodne starem clanku(i video na youtube o enginu) o hre takze nez tady zacnes tahat rozumy tak se alespon o hre neco zjisti a anet nemuze padnout protoze by padlo uz stare gw ktere dokazalo ze instancove mmo s nejlepsim pvp ve sve dobe
        • apomel sem dodat porovnejte gw2 world bosse http://www.youtube.com/watch?v=_1JfSbKjHHI&feature=related a tohohle uboheho z swtor ktery se jen toci na miste a obcas vystreli laser http://www.youtube.com/watch?v=9rdmNGyNamc takze nechapu co na swtor stalo 300 mil
          • sankuri
            I kdyz bude mit GW2 super PvE, hlavni deviza tkvi v propracovanem strukturovanem, world PvP a esportu
    • Jojo, taky uz se tyhle originalni, revolucni, bezchybny a vybalancovany hry, kterou jeste nikdo nehral, nemuzu dockat.
      • pro V: podivej se na youtube a tam uvidis videa (hlavne draci jsou spickovy) tak nepis ze to nikdo nehral kdyz GW melo demo verzi na kazde herni vystave po svete
  • Aha zajímavá novinka já myslel, že hru vyvíjí stejný tým(asi rozšířený) jako jedničku.
    • Arenanet zalozili lidi co se trhli od blizzardu
      • akorat si najdi na netu nez neco napises blbe lidi z arenanetu se trhli od blizzardu daleko driv nez vubec Wow bylo alespon z 50% hotove a dobre udelaly
        • Kdo psal ze delali na wow ja ne tak se uklidni napsal ze se trhli a to je pravda
    • však hru dela stejny team jako GW
    • sry reakce na Kinga
  • Oooooooooooooo na toto sem tak dlouho čekal že se mi to ani nechce věřit...
  • Malleth
    Reakce na Medový Vánek: Protože GW2 očividně není kopírka WoWka jak TOR a ty souboje a skilly vypadají parádně
    • Ringwraith
      Že jo... a navíc nemusíš platit měsíční poplatky.
      • Furt nechápu co máte proti měsíčním poplatkům. Jsou minimální! V hospodě člověk za jeden večer utratí mnohem víc a má to ve finále mnohem menší hodnotu. Dokonce když jdeš do Mekáče a kopíš si menu tak dáš větší půlku jak za měsíční poplatky.

        Lidi v čr jsou tak totálně nenaučení platit až to hezký není.
        • Minimální jak pro koho příteli. A další věc : proč platit když to jde i bez toho? GW 1 běží bez měsíčních poplatků a tím jen dokazují, že to jde i tak. Mají tam mikrotransakce, to souhlasím, ale ty nijak neničí hru hráčům. Ty jsi snad naučený platit?

          V tom případě máš peněž na rozhazování a to pak beru a držim Ti palce aby to tak bylo i dál. Pokud Ti to platí rodiče, pak to chápu proč o tom tak mluvíš. Já osobně třeba nechodím do hospody nijak často nebo Mekáč nenavštěvuju - tím ušetřím. Studenti rozhodně nemají chuť platit si něco u čeho nemusí ani vydržet a rozhodně to spíš připomíná automaty. To už jsem tu psal a nebudu se k tomu vyjadřovat znovu.

          Raději si budu šetřit na pěknou dovolenou nebo něco koupím rodině či přítelkyni a nebudu to plácat do MMO.
          • Jsem student a na všechno si vydělávám sám, moji rodiče nad jakoukoliv koupí hry kroutí hlavou, ale jsou to moje peníze, takže můžou kroutit hlavou jak chtějí a ano jsem naučený platit. Což dokazuje moje sbírka na Steamu a na GOG.com. A dokonce jsem si sám vydělal na tu dovolenou s přítelkyní (Řecko a Mallorca), všechno je o tom, jestli jseš schopnej něco dělat nebo jen doma sedět a kecat, že všechno stojí peníze. A ještě k tomu si ten život dokážu užít a zajít si to tý hospody nebo jít do Mekáče a sežrat tam to absolutně nezdravý a nehodnotný jídlo, ale což když mi chutná:))

            S těma studentama si mě rozesmál 89% studentů jsou flákači co choděj jen do hospody nebo hledaj koho by na koleji přefikli...
            • Jak sakra vypadá tvůj rozvrh na den, že to stiháš ?
              Studuješ, makáš, hraješ mrtě her, chodíš do hospody, chodíš se svou přítelkyní a v praci vydělás dost i na dovolenou a pravdepodobně se musíš i učit.
              Fakt by mě zajímalo jak to stíháš a kde na to bereš, protože tohle je totalni pič.
            • Konecne nekdo normalni a ne jen dite co by chtelo vsechno zadarmo, a nechape jak to vlastne funguje.
              Ono kdyz lidi nebudou schopni platit, tak jednoduse vyvojari nebudou pracovat.. protoze za to nedostanou ohodnoceni. Taky nedelate jiste veci zadarmo. A v dnesni dobe nic neni zadarmo. A tak tu mame zacarovany kolotoc, a pejme pisen dokola. *5* *5*
            • No, pak tedy Ti mohu jen popřát ať se Ti daří v budoucnu.

              Pokud jde o to, že se lidé nenaučili platit - ne každý má chuť utrácet tak to respektuj a neřeš to. :) Někdo prostě nechce stále něco platit. To, že si se "naučil platit" je zajímavé, ale někdo prostě takový není a raději hraje něco bez větších finančních nároků. Nechápeš to ... fine, tak alespoň toto téma vynechej :) . Nwm jestli tvoje procentuální vyjádření je přesné, ale opět se jedná o tvůj názor, s kterým třeba já osobně nesouhlasím, ale beru to.

              Zkrátka Ty si plať co chceš a my si budeme platit jen něco. :) (Je zvláštní, že velká část lidí - nejen v ČR - nemá ráda F2P model nebo měsíční poplatky ... njn holt jsme nenaučení, když nechceme platit :) ).
        • Ringwraith
          Můžeš hrát přinejmenším dobrý MMO bez poplatků.
          Můžeš hrát přinejlepším dobrý MMO s poplatky.

          Tak jednoduchá volba to je.
  • Nechápu, proč se někdo zabývá GW2, když je venku SWtOR.
    • Protože jak si sám napsal. Tobě to připadá jako ta samá hra akortá ve vesmíru. A to je právě to, co plno lidí už nechce. Další hra až moc podobná WoW. Ano, GW2 se může taky něčemu podobat, ale i tak přináší svěží vítr do MMO světa. Proto :) .

      + žádné měsíční poplatky, kamaráde :) (Já rozhodně nechci platit za hru i potom co si ji koupít - to už mi připomíná gemblerství, pouze s tím rozdílem, že u automatu máš nějakou maliňiňkatou šanci něco vyhrát :) .) A těch změn je dost na to aby to oslovilo hráče :)
    • Bože :-D
    • Protože jseš hloupej... něco takového by totiž inteligentní člověk nenapsal ^.^
    • Vsadím se, že ještě před měsícem a půl jsi byl hater WoWka a teď si mlaskáš nad SWOTORem...
      • Ale vůbec.

        WoW jsem hrál roky a teď jsme přešel na SWtOR a přijde mi to jako bych hrál stejnou hru, ale jen ve vesmíru. A to je super!
    • Protoze me SWtor nezajima *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit