Máte námět či připomínku? Napište nám

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • celoush

Mám obavy, že to nebude ono, ale stále doufám, že by se tahle hra mohla nakonec docela povést. Furt ji mám v hledáčku a těším se na první reakce. 

• Rage 2 vypadá jako větší sranda, tohle působí poněkud... prázdně.

• Jack1947

Roboti co mají inteligenci prasklého parovodu jsou asi to nejzajimavější co ta hra může nabídnout.

• Původní Rage byla pro mě fakt pecka a celá hra mě bavila.. Rage 2 po shlédnutí prvního gameplayer jsem okamžitě vymazal z wishlistu a bohužel to vypadá na další Destiny/Anthem clon.. Původní směrování hry mě prostě baví víc, než tohle nové pojetí

a aby tenhle post nebyl uplný off-topic - tak Generation Z. dám určitě šanci. 

• Rage 2 určitě nebude looter shooter, tahle paralela mi nesedí.

• ja_nic_nevim

Stačí se podívat na studio, které za RAGE2 stojí, bude to brak jak vrata od stodoly. 

• AnalPlug

Opravdu jsi si vybral nick, který na tebe sedí. Všechno špatně 

• Za Rage 2 stojí Avalanche a ID, u mě dobrý.

• ja_nic_nevim

Hru dělá Avalanche, ID pouze poskytlo značku, možná engine.... 

Lidi jsou fakt tupý stádo ovcí. Zajímat by vás mělo, kdo daný produkt vytváří a ne, kdo jej vydává, pojmenuje... 

• Reakce na příspěvek:

No a synku, nechceš si nejdříve zjistit fakta, než začneš lidem nadávat do tupých ovcí? Hra běží APEX enginu (Avalanche), režisérem je Magnus Nedfors (Avalanche), za ID dělá na hře Tim Willits. Když se podíváš na na developer videa, tak jsou role rozděleny následovně: open-world a vozidla mají na starosti Avalanche, soubojový systém a zbraně dělalo ID. Třeba v jednom z posledních zaznělo "you must give it to ID Software, those guys know how to make a shotgun".

Takže tak.

• Jack1947

Tak furt lepší než ta hrůza World war Z to bude panečku odpad roku 😀

• Jack1947

Jestli to je SP tak nemám námitek ( Pokudto bude dobrý COOP odehratelný v jednom, tak to taky překousnu nějak).

Nechápu jak může někomu ležet Just cause4 v žaludku já se těším na další DLC.

• Doufám, že to nebude single hratelný a ty si to nezahraješ, zloději 😉

• Jack1947

Tak to mě ani nebude moc zajímat ale mít to příběh  tak by to byla celkem originální pařnička.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit