Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja_nic_nevim

Kdy tu byl naposledy článek na Steel division 2? Vždyť ta hra dostává jedno DLC za druhým a po ne moc stastnem startu je z ní jedna z nejlepších rts současnosti. 

• Aja1984

Původní Wargame ( a pak Red dragon) je hodně dobrá hra, která mne prvně zaujala atypickým zasazením. Byl jsem až otráven opakující se WW2 ve hrách typu Sudden Strike, BLITZKRIEG a Man of War a to je i stejný důvod proč mne původně nechával Steel Division chladným. Teď se bojím, že po nemalé investici do této hry bych zjistil, že se jedná jen o reskinovaný Wargame...

• ja_nic_nevim

Mě původní Steel division neoslovil vůbec, vydržel jsem u něj asi pět hodin. Jak vidím WW2 a zasazení jen usa v létě 44 severní Evropa, je mi blivno. 

Steel division 2 přináší mechaniky, které by už měly být standardem všech rts. Jinak je to nástavba wargame jen v jiných kulisách,pokročilejší AI.... rozhodně zase o kousek lepší než předešlé hry. 

Každopádně tohle vlákno nějaký redaktor smaže a já zase dostanu ban. Ale redakce jede jen (konzolovy) mainstream, strategiim se tu nikdo nevěnuje. 

Já osobně ani tomu Steel division moc nedám a radeji jedu v poslední době spíš HC záležitosti Graviteam tactics a má láska Combat mission. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit