Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • chtěl bych se zeptat jestli je čeština na of :red river a kde ji najdu děkuju předem
  • Zdravim, potrebuji radu: Jak si na ovladaci Xboxu kleknu/skrcim/lehnu/plazim? Vyzkousel jsem vsechny mozne kombinace vsech tlacitek, avsak bez uspechu. Bude to asi absolutni prkotina, ale nemohu na to proste prijit :-))) Diky
    • ...a porád zádná reakce.. :-(
  • Tak vám pánove a dámy velice rád řeknu, že tato hra nema s flashpointem vůbec nic společnyho. Kdo hrál jedničku tak mi dá doufám za pravdu. Žádná technika na puč a to mě osobně opravdu naštvalo. Flashpoint byl o tom aby si mohl vzít co je po ruce a rozstřílet co bylo třeba. Tady? NIC NIC A NIC *11*. Jenom jeden připos...ej Hummer a toť vše. Bože co to je za blbost. Žádny tanky žádný letadla žádný helikoptéry NIC. Tady byl každej zdravotník. AK se tu zasekávalo jako by to byla zbraň 150 let stará. Mě to připadalo jakoby chtěly zas...ný USA ukázat že jejich zbraně jsou nejlepší ostatní je povl a šrot *10* . Kde je nějaký editor s mapama a zbraněma, bedny s municí. Opravdu totální propadák. Příběh není, povyšování není prostě NIC NIC A NIC

    Moje hodnocení Grafika 6/10 hratelnost 4/10 ovladatelnost pro prvňáky

    Celkové hodnocení -3/10

    Nekupovat!!! Nehrát!!! Nezabývat se!!!

    Pokud se to někomu líbí tak ať jde hrát radši Mária *10* *10* *11* *11* *11*
  • Zdravím vás, predám hru Operation Flashpoint: Red River na PC za 20€. Hra je úplne nová, nikdy nerozbalovaná. Predaj možný ako osobné prevzatie, nadobierku alebo platbou na účet. V prípade záujmu ma možete kontaktovať na maili: konray.michal@gmail.com
  • Mě to přijde jako pre-alfa verze medal of honor 2010, grafika - není příšerná ale je taková že vás z toho záření co vydává post procesing pálej voči a zvedá se kufr... jedna textůra země .. neustále se opakující ... domy ,,, prázdný, asi v tajigistánu nemaj židle a koberce...
    celkově nuda, hrál jsem to asi 4 hodiny celkově... pak jsem to už musel odinstalovat a prodat na aukru za polovic ... co jsem to koupil já .... sračka
    Jo a umělá inteligence taky šílená, většinu svýho času jsem trávil léčením kolegů kteří pořád běhaly do rány buď talibancům nebo mě :-D
  • zdravim jsem v prvni misi dojel jsem na nejake misto kde jsme postrileli par lidi a ted mam nasednout na korbu auta a kdyz tam sednu tak se nic nedeje myslim ze mam dat rozkaz mim vojakum aby si sedli taky ale nevim jak ten rozkaz dat kdyz zmacknu ALT tak se mi zobrazi kruhova nabidka ale jak ji ovladat fakt netusim zkousel jsem vsechno..... newite nekdo?? moc diiiky :-)
    • dvakrat doleva v
  • dotaz. Jsem v osmý misi (ochrana konvoje, tj. pár Humvee) a pošlou mě dobít první vesnici s velkou věží na kopci. Všechno dobiju a nic, pořád svítí ikona "clear" u tý věže. Stalo se to někomu taky?
  • Hello Mr.Vávra,
    thanks for your review rating. Enjoy your new Asus tablet.
    James
  • Tohle byla jedna z nejvtipnejsich recenzi,ktere jsem za posledni dobu cetl,moc za ni dekuju,uprimne jsem se nekolikrat zasmal!Ono napsat vtipnou recenzi,aby to nevyznelo spise trapne,neni vubec jednoduche,respekt!!!
  • ta hra je cela špatná , hned na začiatku myš senzivita neda sa poriadne nastaviť buď mi ide ryhclo myš ,alebo ked to vyplnem neda sa mieriť hned som siahol po gamepade xbox 360 for PC , nepriaťelia malý , liečenie zdlhavé , grafiky vypadavá obraz , grafický umelé staré , atmosféra nulová , neustalé každy kriči na kolko daleko je nepriateľ čo kazí celý dojem , táto hra nemá šancu konkurovať ani canter strikemu *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit