Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • neviem preco ale uz mi to pride prilis akcne,prilis vela strelby a tak,ved hitman je o zabiti ciela a zmiznuti a ne vystrielani celeho gangu :(
    • Mechwarrior_bw
      keď si spomýnam na trailery na prvé diely tak to nebolo inak, cielom traileru je zaujať čo najširšie publikum. Hitman vždy bol tak akčný ako si ho hráč urobil... (i keď o Absolutione si nič dobré nemyslím),
    • presne mam taky tenhle pocit
  • kubi-wan
    Je fakt, že s těma ksichtama si tam moh někdo pohrát víc... Vždyť se podívejte na Mafii II, tam jsou zpracovány dokonale. Tady v tom videu ja tááák moc vidět, že je ta grafika ošmudlaná (rozuměj prostě ochuzená) pro výkon konzolí. (Nechci tu rozjíždět konzol-hate, ale pro ty, co nejsou nad věcí: FUJ KONZOLE!) :)
  • poslední scéna ve videjku mi přijde jak vystřižená scéna z filmu Equilibrium :) Ale proč ne
  • Phillios191
    Jinak....neví někdo náhodou kdo dělá hudbu?? Jesper Kyd asi ne co ?
    • ZvacA
      O soundtrack by se měli postarat pánové Peter Kyed a Peter Peter. http://www.game-ost.com/albums/2396/hitman_absolution_original_soundtrack/
      • Phillios191
        Peter Kyed?? taková podobnost s příjmením :D :D
    • No zatím na stránkách nic Jesper Kyd nemá...ale doufám v něj,protože každý jeho soundtrack poslouchám ještě dlouho :D má parádní hudbu jak k Hitmanovi,Freedom Fighters tak i Assassins Creed.
      • Už před časem bylo oznámeno, že Kyd tentokrát hudbu nedělá. Stejně tak vyměnili voice actory Diany a 47.
      • Phillios191
        jo, je to skvělej borec, kdyby ho nekoupil eidos tak skládá pro svou demo skupinu dodnes :)
        FF se mu fakt povedl, asi nejlepsi skladba je The Battle for Freedom (http://www.youtube.com/watch?v=gXY539D5Q4M) ;) Pokud nebude mít na hudbě prsty tak to je něco jako Mafia bez Vávry....
        • No Mafie bez Vávry by v případě druhého dílu byla možná výhra *15*
  • Masa-san
    Pokud mi umožní to hrát v mém oblíbeném stealth módu, tak jako předchozí díly , budu spokojen *3*
    • Hanzales
      Půjde...... K*rv* musí!
  • nebudu komentovat trailer ale ta grafika nijak nepostoupila od Blod money, je videt ze je to stejny engine a to je smutné. priserne animace. Tohle se snad ani nedá hrát jako strilecka protože v pohybu ten engine vypadá otresne. (ja vim ze je to stealth ale když to jednou nebo vickrat prejdete potichu tak by bylo fajn se zkusit i prostrilet)

    Hlavne ze je tam hezounka holčina to aby si pubertaci mohli vihonit ptaka. Lacine a trapne.
    • když už si na ní chceš honit, tak s Y
    • Phillios191
      ty seš ale dobrý pako, ani nevíš co píšeš, grafika je suprová, kluci z IOI dělaj pořád super pokroky v Glacieru. Když si vzpomenu na Freedom Fighters, kde ten engine kvetl všemi barvami, jako bych se vrátil zpátky do dob skvělých her...to ale dokazuje, že Hitman: Absolution bude hra, kterou dohraju, protože IOI to vždycky dotahne do konce a ví co dělá.
      Díky za tyhle kluky z Dánska, nebýt jich tak herní svět umírá stereotypem!!!
    • jo davejte mi minuska hlavne ze je to pravda, budeme hrat stary engine a spatne animace
      • deridon
        Glacier engine je druhé generace, i kdyby byla situace podobná jako u Creation Enginu (pořád je tam základ Gamebrya), tak to pořád vypadá o chlup lépe, dále vývojaři třeba chtějí aby to bylo i pro širší publikum (+multiplatformovost), vylepšení enginu už byly řečeny několika tisícové zobrazení npc na scéně (nevim kolik přesně ale dělá to minimálně 3x více než v Blood Money a mise s havranama), animace se zdáli být zatim v pohod... jen co se týče hratelnosti počkám na verdikt, jelikož Hitman serii miluju a tady je absence Jespera Kyda, Davida Batesona a celkové překopání herních mechanismů... snad to nepokakaj
  • Vypadá to dobře :-)
  • Těm vývojářům musí dobře **** ! Tahle kejda nemá s minulými díly Hitmana vůbec nic společného.
    • Ty už jsi to hrál?Když tak jistě víš,že to nemá s ostatními díli nic společného....
      Nechápu tohle odsuzování podle pár videí.Osobně se na to těším jako fanoušek.Jistě to bude mít své kladné stránky ale i něco co mi tam pasovat nebude.Ale,že by to byla hrůza mi nepřijde
      • Kdyz jsem videl preview videa na DeusEx:HR tak jsem si rikal, jak zas przni legendu. Hra me ale velmi mile prekvapila. Z kratkych videi opravdu nejde soudit smer hry...
        • Už od utleho věku jsem hitmana hrál poslouchal soundtracky miloval cokoliv ohledně celé série každý díl vypadal podobně ale tohle vypadá uplně jinak... třeba to překvapí ale říkám svůj názor že podle dosavadních videí to bude kejda ... podobně jako Splinter Cell Conviction ... a pokud jesper kyd nedělá hudbu ... no táák
  • tie tvare vyzeraju ako roztecene...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit