Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KIMCID
    proč kupovat za plnou když zatim je jen pár her.času dost
    • ucho
      kolik myslíš, že ta PS4 bude stát za rok nebo za dva? když si vezmeš cenu a jaký HW za to dostaneš... nečekám, že v následujících dvou letech se ta cena bude nějak pohybovat, maximálně si dovedu představit, že bude nějaký bundle s jinou hrou (možná hrami). až se mi podaří dojet ještě asi tak 6 exkluzivek na PS3, tak už pomalu budu rozbíjet prasátko.
      • Přesně tak, nač čekat. Raděj nekupovat vůbec. Když si vezmeš cenu a jaký HW za to dostaneš, tak bych se styděl, že ti to připadá, ještě jako dobrá koupě. V následujících letech totiž po konzolích ani klasickým PC+monitor nikdo (snad vyjma pro hráčů) ani neštěkne. Budoucnost je v OR. Měl sis raděj koupit NES, SNES nebo MEGADRIVE, udělal bys líp :)
      • Ten lowend kram za cenu 2/3 dobryho PC? Enjoy. *15*
        • ucho
          ano, jasně že si to užiju a těším se na to. dobře se bavím ještě teď u PS3 a to je teprve po HW stránce krám. ale umí poskytnout zábavu *5*
          • No vidis, a ja si radsi vyberu to co zvladne to samy v lepsi kvalite plus tunu dalsich veci. *15*
            • ucho
              úplně jednoduše. je to čistě věc pohledu. řekněme, že za PS+ dám 1200,- za rok. dostaneš kolik her, tak baj voko 20 na PS3 a 12 na PS4. když si vezmu, že 4 na PS3 bych koupil po 300,-, všechny ostatní hry mám zdarma jako bonus. (stejnou logiku lze aplikovat při různých bundlech na PC, taky když vidíš několik her v balíku, je lepší si to rozpočítat na hry, který člověk chce a to ostatní brát jako bonus zdarma, protože jen tak můžeš správně ohodnotit daný bundle). tedy záleží, jak se na to díváš. pokud si to přepočítáš na všechny hry, tak v tomto případě to vychází na 55,- za jednu hru (ale to je ošemetný, protože ne každou hru chce člověk hrát). nevím jak tobě, ale mně to drahý nepřijde (a to nepočítám hry na PS Vitu).
              s tvojí logikou můžu to samé říct u PC, že hry na PC nejsou levné, protože musím tu a tam koupit lepší grafickou kartu.
              každopádně jsem ti chtěl pouze vyvrátit tvé nesmyslné tvrzení, že rozdíl cen u her ti za 6 let vynahradí cenu počítače. to je nesmysl, protože sis tuhle "statistiku" zmanipuloval po svém. tedy na jedné straně vidíš zlevněné PC hry a na straně druhé vidíš novinky na konzolích. bohužel si neuvědomuješ, že to, co se v současnosti děje s cenami PC her, je trochu problém, který má pouze za následek posilování trhu s konzolemi...
            • Povez mi, jak dostavas hry "zadarmo" pricemz abys je dostal platis za PS+. *15*
            • ucho
              Jablko, s těmi cenami her na konzole jsi mimo. Ano, hry na PC jsou levnější a ceny tam jdou rychleji dolů, ale třeba u té PS3 to není špatné. většinu exkluzivek jsem koupil za cenu kolem 300,-. navíc s členstvím PS+ tě vyjde jedna hra ani ne na stovku... a v knihovničce mi pomalu přibývají za členství i PS4 hry. třeba teď ten Outlast na PS4 zdarma jako špatnej deal nevidím. a když dostaneš každý měsíc hru zdarma, tak ve finále to hraní na konzolích drahý není (samozřejmě pokud zvládneš dohrát nejméně jednu hru týdně, problém by to byl)... chlubit se lepší kvalitou na PC nemusíš. mám taky PC, ale ty konzolový exkluzivky si přeci jen taky rád zahraju a na televizi to má prostě z gauče krapet jinou atmosféru.
              teď nedávno jsem dohrál Shadow of the Colossus a žádná taková PC hra prostě není... že to nemá kulervoucí grafiku nevadí, hratelnost to mělo skvělou...
              jinak svým předchozím příspěvkem jsem chtěl říct, že současná cena PS4 je velmi dobrá na to, co nabízí, aniž bys musel platit něco navíc...
            • Ale diky za zajimavy nazor, tohle me opravdu pobavilo. Nemusim investovat do hw, ale muzu ty prachy splachnout do haj*lu. *15*
            • Myslis krom tech her, ktery ti jen v rozdilu mezi cenou pc verze a konzolove udelaji za 6 let cenu jednoho kompu? Nebo hromady upgradu? TroOololol. *3*
            • No vidis a ja si radsi poridim ten low end kram a behem 6 let do nej krome her nebudu muset nic dokupovat(krome her),resit ovladace ani nove operacni systemy:-) PC na hry? Ne dekuji. Z toho uz jsem vyrost,neni mi 15.
            • Nebyt nenazranosti Sony a MS tak kazdej co na to ma hw. Ale oni rekli ne, musis si nejdriv koupit useless lowend, co se valel po skladech za desitku.
            • jako taky mám jen poč, teda poč + noťas, ale řekni mi kterej poč zvládne GT5 nebo RDR v lepší grafice? Nejen tyhle hry závidím, ale hodlám jít do handheldu 3ds protože tam mě láká mnohem víc her
      • No za rok nebo za dva by se mohla objevit nějaká slim verze, ale máš pravdu, že cena asi nějak výrazně neklesne a kdo si ji pořídí dnes si vlasy trhat nebude :)
        • ucho
          to by mohla, ale taky mi přijde, že už to nebude jako u PS3 a že teď už měli dost zkušeností to udělat nějak finálněji.
      • KIMCID
        nevim ,ale vim že ps3 je pořád a bude aktual.
        • Jo , bude fungovat , jako kus elektroniky který máš doma , ale primární softwarovou podporu už to mít nebude a o hrách to je , ne ? Počínaje příštím rokem už bych moc v kolonce " news for PS3 " nehledal ...
          • Fifa ještě letos vyšla na PS2 ;)
  • Uvidím za dva roky se možná rozhodnu to koupit v bazaru za pakatel.
    • ucho
      víš, za kolik se dnes prodávají v bazaru PS3? :)
      • davidBray
        za kolik?
        • moje sla vcera na aukru za 3500
          • ucho
            dobrý no, já novou koupil za 4k. to se opravdu vyplatí čekat na nějaký zajímavý bazarový prodeje... :)
            • cože, tolik? Hah, to se teda určitě vyplatilo, čekat několik let ...
  • Takze za tri mesice prodali temer tolik, kolik Nintendo za mesicu patnact, to je slusny hukot.
    • To teda je a nepotrebovali na to ani JP trh, neuveritelne.
  • Nevíte někdo pjoč v Japonsku až 22. února?
    • Protoze jim tam vyjdou na PS4 jejich oblibene hry proto je start v japonsku nastaven az na 22unora.
    • milos.bohonek
      Na domácí půdě mají bitvu s Xboxem předem vyhranou, ale kapacity jsou omezené, tak se zprvu radši zaměřili na Evropu a zejména Ameriku, kde je to pro PS4 konkurenčně mnohem náročnější.
      • Tak , tak ..
        • prece jen v Japonsku to maj obsancovany PS2kou a 3kou ..SAmozrejme nintendo tam ma take svuj obrovsky dil kolace. tam se mrkvosoftu nikdo neboji
  • Vestim z koule, ze xbo je 30 az 50 % za ps4.
  • Za ty prachy teda pořádné šmečko
  • Ovladač už je (nic moc bez sexy křivek a s tak malou baterií). Konzole přijde časem .... možná :/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit